Fórum kurzu

Dřív jsem si říkala, že už fakt nevím, jak dál. Teď vím, že dokážeme vyřešit cokoliv

46 47

Děti za 5 minut spí

37 38

Každý den děkuju, že jsem na Nevýchovu narazila

Jsem pracovně velmi vytížená (vedle rodiny) a najít si chvilku na koukání na videa je pro mě celkem problém. Na audia sice taky, ale ty nosím pro každou příležitost, že se mi někde naskytne neplánované čekání, v malinké mp3 v kabelce. Mám tam celý kurz a je to jediná možnost, jak si ho mohu připomínat.

Takže děkuji i za tuto novinku (audia na blogu), hned jsem si vše stáhla a budu se těšit, že si to někdy někde poslechnu, nebo v noci v posteli, když nemůžu spát :)

Nepřestávám vnitřně děkovat každý den, že jsem na Nevýchovu a baječné lidi ve skupině narazila. A to i přesto, že jsem přečetla pár dobrých knížek a rozhovory, ze kterých jsem do vztahu s dcerou brala moudrost a před Nevýchovou jsem byla většinou rodič partner (s trochou učitele a policajta, jak jsem to znala ze své výchovy). Nemám tedy žádné závratné věci na „chlubení se“, přesto považuji Nevýchovu za dar.

Vím, že bez Vás bych si možná už teď nevěděla v řadě situací rady, a hlavně když čtu ve skupině ty úžasné proměny a úspěchy, když vidím, pro kolik lidí je vztah s dětmi a jejich štěstí nesmírně důležité, jak překračujeme vlastní stíny, traumata a nefunkční nastavení, je to úžasné. Tohle by mělo hýbat světem. A práce na sobě sama, která je nedílnou součástí toho všeho.

Pociťuji nepopsatelný pocit vděku a lásky z toho, že jsem rodič, a i k tomu Nevýchova přispěla. 

Adriana Polarczyk, maminka skoro tříleté Izabelky

35 36