Za 30 minut denně dostanete všechno potřebné, aby se z vašeho dítěte stal parťák, se kterým se dá na všem hladce domluvit a vyjde vám vždycky vstříc...

Jestli jste jako většina rodičů a řešíte výchovu svých dětí, váš cíl bude jasný:
Chcete svoje dítě vychovat tak, aby bylo opravdu připravené na život, chcete pro něj to nejlepší a chcete s ním mít vztah, o kterém jste vždycky snili. A přitom všem si zachovat co nejvíc zdravého rozumu.

Výchova je jedno z nejdůležitějších témat v životě každého rodiče. Je to poslání. A není záslužnější “zaměstnání”, než být dobrá máma nebo dobrý táta.

Jak je ale možné, že někteří rodiče se svými dětmi vycházejí a všechno jim přirozeně funguje, a jiní se snaží, čtou knihy, řeší problémy v poradnách, a přes to všechno jejich soužití s dětmi není takové, jak by si přáli?

Jaký je JEDEN rozdíl mezi rodiči, kterým se daří, mají spokojené děti, a těmi, kteří zažívají každodenní dohady a boj?

Odpověď je jednoduchá. Ti neúspěšní dělají pořád dokola stejnou chybu. Snaží se jít na děti “osvědčenými” způsoby: stanovují pevné hranice, nebo dovolují všechno, kontrolují, rozkazují, zakazují, vysvětlují a opakují donekonečna.

Jsou to rodiče policajti, učitelé nebo nadšenci. Myslí to dobře, ale nevšimli si, že jim chybí ten nejdůležitější princip úspěšného rodičovství.

Naproti tomu Nevýchovní rodiče už tajemství úspěchu znají. Odložili „zaručené“ postupy a vydali se cestou, která funguje. Naučili se společně s dětmi najít vlastní, jedinečná řešení, u kterých není třeba se vztekat, křičet nebo plakat.

Jsou to rodiče parťáci, kteří s dětmi nemusí bojovat, ani jim nedovolí všechno. Rozumí svému dítěti a vědí, jak si společně poradit a cítit se u toho dobře.

Probuďte své přirozené rodičovské schopnosti

Systém Nevýchovy nabízí rodičům prověřená řešení na problémy teď i kdykoli v budoucnu. Tvrdíme to s naprostou jistotou, protože naše principy přirozeně fungují ve vztazích s dětmi i dospělými.

Intenzivní, ucelený kurz Výchova Nevýchovou změní váš dosavadní pohled na výchovu a děti. Pomáhá probudit vrozenou rodičovskou schopnost komunikovat se svým dítětem tak, aby problémy vůbec nezačaly. A pokud už jsou, aby se je povedlo rychle zvládnout.

Vlastně by se dal přirovnat k hubnutí s odborníkem. Jen místo toho, aby s vámi výživový poradce byl u každého jídla a radil vám, jak nepřibrat a cítit se skvěle, je s vámi kurz u každé hádky o neumyté nádobí, u odsekávání nad domácími úkoly, u zoufalého dětského pláče, který neumíte utišit. Učí vás krůček po krůčku rozumět reakcím vašich dětí a tomu, co je potřeba změnit, aby se změnila i reakce dítěte.

Vyzkoušejte unikátní přístup k dítěti pro moderní a otevřené rodiče, kteří nechtějí, aby jim děti skákaly po hlavě, ale chtějí s nimi mít hezký vztah

Kurz Výchova Nevýchovou vznikl ve spolupráci se 3.972 rodiči. Ptali jsme se jich, co je trápí ve výchově, co se jim nedaří, s čím by potřebovali pomoct.

Několik týdnů jsme jejich odpovědi zpracovávali a řešení na každý problém a nejistotu jsme vložili do kurzu. Proto v něm najdete odpovědi na jakoukoli svou otázku, ať už ve videích, zážitkových audiích, úkolech, nebo na fóru, kde rodičům pomáhají lektoři i zkušení Nevýchovní rodiče.

Výchova Nevýchovou je v Čechách ojedinělý systém podpory pro mámy a táty, kterou mohou využívat z pohodlí svého domova, každý den, kdykoli potřebují.

Zapojili se už rodiče ze všech koutů světa, zastánci všech různých přístupů k dětem, "alternativci" i "klasikové", maminky, které kladou důraz na přirozenost, tátové, kteří milují high tech, podnikatelky, učitelky, kadeřnice, lékaři.

Je až neuvěřitelné, že kurz spatřil světlo světa teprve v prosinci 2013. Jeho jednoduchost a účinnost spolu s úspěchy Nevýchovných rodičů způsobily, že se Nevýchova šíří jako lavina. O pouhé 3 roky později už pomáhá 320 000 rodičů v 57 zemích světa.

Co vám Výchova Nevýchovou přinese?

Nevýchova je vyzkoušená, ověřená a milovaná rodiči, odborníky i dětmi. Co můžete očekávat, když se přidáte taky?

1 Bezproblémové, šťastné děti

Představte si, jak jste od teď za tři měsíce na návštěvě u kamarádky. Povídáte si, děti si hrají, a když se zvedáte k odchodu, kamarádka se na vás podívá a říká:

"Prosím tě, chtěla jsem se tě zeptat, ty dáváš dětem něco do jídla? Nebo jak se to stalo, že jsou tak hodný a takhle vám to jde? Já to těm našim opakuju desetkrát denně a jak vidíš, k ničemu to nevede!”

2Hranice, které budou děti dodržovat, aniž byste museli křičet nebo kontrolovat

Zasloužíte si mít se svým dítětem vztah, kde se na všem domluvíte a ono to bude dodržovat. Vy nebudete muset křičet, plácat ho, zakazovat a neustále kontrolovat, co dělá a jestli si plní, co má.

Děti z Nevýchovy jsou vstřícné a umí dodržovat dohody.

3 Zařiďte krásný vztah sourozencům

Děti, které si neubližují, ale mají se rády, sebevědomě řeší společné neshody a myslí jeden na druhého. To všechno není jen nesplnitelné rodičovské přání, může to být každodenní realita.

4Nejlepší základ do života

Většina rodičů na celém světě si přeje, aby za nimi jejich dítě jednou přišlo a řeklo:

“Mami, tati, děkuju za všechno. Dobře jste mě vychovali a já chci svoje děti vychovávat stejně jako vy.”

Chcete o tom přestat snít a skutečně to od svého dítěte jednou slyšet? Chcete, aby se vám dítě chodilo svěřovat s tím, co ho trápí, bralo vás a mělo vás za nejlepšího přítele? Nevýchovní rodiče v Čechách i ve světě se podepíší pod to, že k tomu není lepší cesta než partnerský přístup.

5Už žádné scény na veřejnosti (ani doma :)

Nabízíme vám cestu k tomu, abyste si příště, až budete mluvit s kamarády a budete poslouchat jejich hororové zážitky s dětmi, mohli v duchu říct: “To jsem fakt ráda, že tohle už nemusím řešit.”

Stačí 5 týdnů v kurzu a z toužebného přání se může, jako mávnutím proutku, stát realita vašeho domova.

6Výměna zkušeností s rodiči, kteří už vědí, jak na to

Taky si někdy připadáte, že jste jediní na planetě, kdo o dětech a výchově přemýšlí jinak? A chtěli byste mít kolem sebe rodiče, kteří to vidí stejně? Mít se s kým podělit o nové zkušenosti a objevy? Jistotu, že když nebudete vědět, jak na to, máte se vždycky kam obrátit? Chcete podporu a rady od zkušených Nevýchovných maminek, které už našly svoje řešení? Chcete poznat táty, kteří nepotřebují vládnout železnou rukou, a daří se jim s dětmi?

Unikátní soukromé fórum pro absolventy kurzu je jediné místo na českém internetu, kde vám konkrétní řešení pomohou najít zkušení rodiče a lektoři. Takoví, kterým to s dětmi už funguje a vědí, jak si poradit s každou situací.

Už žádné diskuze, které nikam nevedou. Stanete se součástí skupiny otevřených rodičů, kteří si rozumí. Namísto vzájemného utěšování, jak je to všude stejné, vás podpoří a pomůžou vám vidět řešení v situacích, kde ho zatím nevidíte.

7Objevte to pravé řešení pro svoje dítě

Zaručené postupy nefungují. Vy i vaše dítě jste jedinečné osobnosti a to, co funguje u sousedů, může být pro vás úplně k ničemu. Nevýchova je jediný přístup, který vás naučí najít VAŠE jedinečné řešení na VAŠE konkrétní problémy s VAŠIMI dětmi.

Zní to složitě? Když víte, JAK na to, je to mnohem jednodušší, než vměstnat dítě do “zaručeného” způsobu někoho jiného, kdo vaše dítě ani nezná.

8Spokojená rodina, kde se mají všichni dobře

Zavřete oči a zasněte se. Co kdyby za pár týdnů váš partner nahlas žasl, jak je možné, že to teď u vás s dětmi tak klape, a vy byste se mohli usmát a hrdě říct: “Domluvíme se spolu a funguje to, no, čemu se divíš?”

Až se s dětmi dostanete do takové pohody, možná začnete přemýšlet, jestli si nepořídíte ještě jedno.

Toho všeho je možné docílit v kurzu Výchova Nevýchovou. Jen s pořizováním dalšího potomka si budete muset poradit sami :)

Nevěřila bych, že mi online kurz tolik dá

“Dříve bych nevěřila, že on-line kurz mi může tolik dát, obohatit, můžu se z něj tolik naučit a může mě tolik posunout. Naopak jsem zjistila, že se vyrovná, v něčem i předčil kurzy naživo, je super, že se k lekcím a videům můžu vracet, kdykoliv potřebuju, zastavit, kdykoliv cítím, že se potřebuju nad tím zamyslet. Líbí se mi, že si je pustím ve chvíli, kdy mám na ně klid, nic mě neruší a můžu si je naplno užít.”

– Jana Světlíková

Na všem se spolu domluvíme

„U nás se dějí kouzla! Na všem se domluvíme, užíváme si společně strávený čas. Mám skvělé děti i manžela, předala jsem jim zodpovědnost a mám více kapacity na to, co chci. Připadám si jako malé dítko, když udělá své první krůčky. Prostě se mu povede chodit. Cítím se chvílemi až blaženě.“

– Marcela Kršková

Konečně doma víme, jak na to

„Jsem teď 2. týden v Nevýchově a mám dojem, že tohle je opravdu to, co jsme všichni v rodině potřebovali. Již dříve jsme se s dětmi domlouvali, ale nebyly to skutečné dohody. Ještě že jsem náhodně klikla na odkaz Nevýchovy. Konečně vím, jak na to. Díky! Mám 100% pocit, že jsme na spravné cestě. Zjistila jsem, že Nevýchova mi asi konečně přinese do života vnitřní klid, který jsem stále hledala.“

– Jana

Učitelka, které daly děti lekci

Katka Králová, autorka principů Nevýchovy, se už od sedmnácti let věnovala dětem. Vystudovala dva magisterské pedagogické obory a začala s dětmi každodenně řešit velké i malé potíže ve škole i v rodině.

Na začátku se s dětmi někdy cítila bezmocně. Byla mladá, děti ji neposlouchaly, zakřičet ani vyhrožovat nefungovalo. Navíc uvnitř cítila, že tenhle přístup používat nechce. Byla zklamaná. I když všechno dětem trpělivě vysvětlovala, opakovala snad stokrát, snažila se dělat to nejlepší, výsledek byl jen horší a horší. Děti odmlouvaly, neposlouchaly a podváděly. Denně odcházela z práce vyčerpaná a otrávená.

Pak se ale něco stalo.

Katka vypráví, jak jednoho dne v návalu zoufalství vyzkoušela už poslední věc, která ji napadla. A stalo se kouzlo. Děti přestaly zlobit, začaly se snažit, navzájem si pomáhat a hledat řešení. Dokonce začaly brát ohledy i na ni.

Ještě netušila, že z toho, co jí tenkrát tak zafungovalo, jednou vyroste Nevýchova.

Ze dne na den se Katka stala macechou dvou dětí

Ve stejném období se Katka téměř ze dne na den stala macechou dvou dětí svého partnera. Odborníci i rodiče, kteří to zažili, se shodují, že neexistuje pro ženu těžší role, než přijít jako macecha do rozpadlé rodiny. Navázat vztah s dětmi partnera je křehká a zodpovědná práce, která se ne vždy podaří. Přišel nový bod zlomu a s ním nová výzva.

Katka stála před rozhodnutím, jestli poslechnout “tradiční poučky” a snažit se u dětí vydobýt autoritu, nebo věřit své intuici a navázat na úspěchy, které zažívala s dětmi ve škole. Vybrala si druhou variantu a nastoupila s dětmi několikaletou dobrodružnou cestu objevování a rozvíjení toho, z čeho se v budoucnu měla stát Nevýchova.

Nestačila se divit.

To, co následovalo, překonalo i její vlastní představy. Doma i v práci zmizelo dohadování, zlobení, odmlouvání. Navíc to fungovalo i všem, komu to poradila.

Když pak vedla zlínskou centrálu Fondu ohrožených dětí, setkala se s rodinami, které se potýkaly s nejtěžšími situacemi, jaké si rodič dovede představit. Právě tady se přesvědčila, že přístupy Nevýchovy můžou zahojit i ty nejhlubší rány a fungují rodičům univerzálně napříč všemi výchovnými problémy a situacemi.

20 let zkušeností shrnutých v jednom kurzu

Po letech zkušeností se Katce znovu a znovu potvrzovalo, že děti reagují na klasickou výchovu vzdorem, vztekem, smutkem a zatvrzelostí. Přitom věděla, že stačí tak málo a ze svéhlavého dítěte se stane ochotný parťák.

Uvědomila si, že si svoje zkušenosti nemůže nechat pro sebe. Začala hledala způsob, jak všechno jednoduše a srozumitelně předávat dál a ušetřit tak ostatním rodičům celou tu dlouhou a náročnou cestu, kterou sama musela projít.

 

Vytrvale pracovala a čím víc spokojených rodičů kolem sebe měla, tím víc si uvědomovala, že má v rukou poklad, který může pomoct rodičům a dětem na celém světě.

Svůj přístup pojmenovala “Nevýchova” a dnes ho ve svých kurzech předává tisícům rodičů, kteří chtějí se svými dětmi vycházet a pomoci jim vyrůst v sebevědomé a zodpovědné lidi.

Díky úspěchům s Nevýchovou byla pozvána do vysílání předních českých a slovenských televizí, objevila se v řadě médií a je zvaná na uznávané konference a vysoké školy.

Pro svou jednoduchost, účinnost a citlivý přístup k dětem i dospělým se Nevýchova dnes rychle šíří i do zahraničí. Pozitivní ohlasy přicházejí od rodin ze Švýcarska, Velké Británie, Španělska, Ameriky, ale třeba i z Japonska a Nového Zélandu. V současné době se pracuje na překladech Nevýchovy do dalších jazyků.

"Chceme-li, aby se naše děti chovaly jako moudré, musíme se k nim
jako k moudrým chovat."

- Katka Králová, 2009

Zažijte báječný vztah se svými dětmi a rodinné prostředí,
po kterém jste vždycky toužili

Kurz Výchova Nevýchovou pomáhá rodičům krůček po krůčku vyřešit každodenní potíže s dětmi, na všem se spolu domluvit a být si skutečnými partnery. Co všechno dostanete uvnitř:

Hluboké pochopení každodenních problematických situací s dětmi a osvojení si principů, které vedou k jejich trvalému vyřešení.

Pohlcující zážitková audia, vtahující rodiče do světa a prožívání dítěte, díky kterým lépe porozumíte svým dětem a jejich chování.

Fórum sdílené tisícem otevřených rodičů, kteří o dětech přemýšlejí s láskou, respektem a touhou najít řešení na společné problémy, a kde navíc odpovídají zkušení Nevýchovní rodiče i lektoři. Žádná palčivá otázka nezůstane nezodpovězená.

Vše navržené a propracované tak, aby si rodiče snadno osvojili nové principy a viděli rychlé a trvalé výsledky.

Přehled 5 týdnů, které změní všechno

mother high5_ramecek

 

1. TÝDEN: Jak zařídit, aby se dítě nevztekalo, neodmlouvalo a dalo se s ním domluvit (i když už týden trucuje)?

 

Naučte se s dítětem na všem domluvit.

+ Definitivně zatočíte s tím, že vás dítě neposlouchá, i když se mu to snažíte vysvětlit a říct hezky. Že nikdy neudělá to, co chcete, ani když to desetkrát zopakujete. Zjistíte, jak se správně zachovat, když je dítě zaseklé a nedá se s ním hnout.

+ Naučíte se vést dítě ke skutečné zodpovědnosti a bezproblémovému plnění povinností. Přestanete věčně ustupovat a začnete být opravdový rodič partner.

+ Na vlastní kůži zažijete, proč vám dítě nechce a ani nemůže vyhovět, když mu vysvětlujete, rozkazujete, křičíte, anebo mu po dobrém domlouváte. Pochopíte, co udělat, aby vám radostně vyšlo vstříc.

+ A jako bonus dostanete řidičák na každou situaci, kdy se potřebujete s kýmkoliv (malým nebo dospělým) dohodnout. A brzy zjistíte, že to, co vypadalo jen jako nepodstatné „vedlejší účinky“, má pro vás ve skutečnosti cenu zlata, protože se teď dokážete úspěšně domluvit s partnerem i se šéfem nebo kolegou.

sepot_ramecek

 

2. TÝDEN: Co dělat, když děti lžou, neváží si věcí
a já se o ně bojím?

 

Postarejte se o to, aby se na vás dítě vždycky s důvěrou obrátilo.

+ Jednou provždy vyřešíte strašáka dětského lhaní a podvádění a doma vytvoříte prostředí, kde lež a skrývání nemá svoje místo.

+ Naučíte svoje dítě vážit si peněz a hospodařit s nimi.

+ Prožijete, co děti vede ke lhaní a zamlčování, a pochopíte, čím tomu můžete snadno a trvale zabránit. Prožitek vám tak vleze pod kůži, že už to nikdy nebudete dělat jinak.

+ Zjistíte, proč je moralizování tou nejhorší strategií, kterou můžete zvolit. A jak se s dětmi bavit o problémech a průšvizích tak, aby je znovu neopakovalo.

prechod_ramecek

 

3. TÝDEN: Jak nastavit hranice, které budou děti dodržovat

 

Vytvořte doma prostředí, kde dohodnuté platí.

+ Dojdete k převratnému poznatku, proč jediné hranice, které doopravdy potřebujete, jsou vaše vnitřní. Naučíte se je vytvořit a dennodenně úspěšně používat.

+ Přijdete na to, že klasické hranice jsou největší mýtus ve výchově, a zjistíte, čím je nahradit, aby děti nerostly jako dříví v lese.

+ Získáte vlastní prožitek, proč při stanovování zdravých hranic většina výchovných postupů selhává a jaká změna se musí stát, aby to bylo jinak.

+ Odhalíte 1 věc, která dětem chybí, aby vás mohly poslouchat a měly vás jako svého nejlepšího rádce.

sourozenci_ramecek

4. TÝDEN: Jak pomoct sourozencům, aby se měli rádi a nebyli na sebe zlí

Skoncujte s bitkami a hádkami svých dětí.

+ Zjistíte, proč sourozenci nepotřebují rozhodčího, ale něco úplně jiného – a co vlastně. Jak jim pomoct, aby si k sobě vybudovali vztah, přestali bojovat a začali si navzájem pomáhat.

+ Poradíte si s tím, když si děti vynucují pozornost a vy nemáte ani chvíli pro sebe.

+ Díky vlastnímu prožitku přijdete na to, proč se sourozenci perou, proč vás k tomu volají a jak jim můžete skutečně pomoct, aby jejich vztah neutrpěl.

+ Dětské stěžování, žalování a řešení problémů mezi dětmi se stane dobrodružstvím a tréninkem pro budování kvalitních vztahů.

rodinka_ramecek

5. TÝDEN: Jak být skvělý rodič a opravdu se tak cítit

 

Ujistěte se, že společně s dětmi jdete tou nejlepší cestou.

+ Přijdete na to, jak dát dítěti pozornost, kterou potřebuje, a současně nebýt vyčerpaný, zoufalý rodič. Zjistíte, jestli se obětujete svému dítěti a proč je to to nejhorší, co pro něj můžete udělat.

+ Stanete se jednoduše nejlepším rodičem pro svoje dítě, aniž byste museli potlačovat svoje emoce nebo sebe.

+ Probudíte svoje rodičovské pocity a intuici a odlišíte je od strachu a jiných matoucích pocitů. Budete vytvářet řešení win-win v každé situaci.

V čem je kurz Výchova Nevýchovou jiný

než všechny ostatní?

V této nové, rozšířené verzi se můžete těšit na:

Aktualizovaná vzdělávací videa

Vzdělávací videa se do hloubky věnují jednotlivým tématům kurzu. Jsou zaměřená na praktické využití fungujících přístupů a vyřešení každodenních situací s dětmi.

Pohlcující zážitková audia

Zážitková audia vtahují rodiče do světa a prožívání dítěte.
Po těchto mimořádných prožitcích začnete svým dětem a jejich chování skutečně rozumět. A doma si všimnete změn v rekordním čase.

 

Vedené úkoly

Úkoly a aktivity jsou nedílnou součástí propracovaného systému Výchova Nevýchovou. Jsou jedinečným způsobem navržené tak, aby vám pomohly s Nevýchovou snadno začít vidět okamžité změny.

Těšte se na rozšiřující tipy a triky a interaktivní cvičení, kterými vás na doprovodných videích Katka osobně provede.

Nové Pdf sešity

Šikovné pdf sešity a listy jsou neocenitelným rozšířením celého kurzu. Každý týden vás provedou jednoduchými a zábavnými úkoly.

Nyní vše jako mp3

Skvělá věc je, že každou část kurzu je nyní možné jednoduše stáhnout do mp3. Můžete tak kurzem procházet, kdykoliv máte chvíli času. Třeba na cestě do práce, na dětském hřišti nebo večer při žehlení.

Speciál: 5 Principů Nevýchovy

Chceme, aby tohle byl poslední kurz, který budete kdy potřebovat. Víme, že vy a vaše děti jste jedineční. Proto jsme se rozhodli přidat ke kurzu i speciální seriál, kde vám odhalíme nejdůležitější principy Nevýchovy. Na rozdíl od ostatních kurzů vás naučíme vytvářet jedinečná řešení pro VÁS a VAŠE děti.

Od teď si budete vědět rady s každou rodičovskou situací.

Váš osobní průvodce

Připravili jsme pro vás kurzového průvodce, který vás krok za krokem provede celými pěti týdny a ukáže vám, jak být úspěšní. Budete si připadat, jako byste vedle sebe měli svého osobního lektora.

Jedinečné fórum pro rodiče

Přáli jsme si vytvořit místo, kam můžete jít pro radu a inspiraci. Kam můžete napsat své starosti a otázky a kde víte, že vás vždycky uvítají a budou vám rozumět. Povedlo se. Přesně taková je soukromá skupina rodičů z kurzu Výchova Nevýchovou.

Zeptejte se na všechno, co potřebujete, rodičů, kteří už to žijí. Podobnou diskuzi nikde jinde na internetu nenajdete.

Kurzem to zdaleka nekončí

Asi nejlepší na tom všem je, že investicí do kurzu si kupujete něco, co vám může sloužit ještě dlouho po jeho skončení. Ke všem částem kurzu se totiž můžete vracet, protože k nim budete mít přístup i po uplynutí 5 týdnů.

Kdo ví, třeba nejdřív kurz projdete sami a potom se k němu vrátíte s partnerem :) Tohle u živého kurzu prostě udělat nejde.

Podívejte se, jak to v kurzu vypadá:

Výhody online kurzu

 • Kurz je celý online. Nemusíte nikam jezdit. Stačí mít připojení k internetu a pustíte si ho, kdy chcete.

 • Můžete ho sledovat kdekoliv. Z počítače, tabletu i chytrého telefonu.

 • Celý kurz si můžete stáhnout i jako mp3 a poslouchat třeba na hřišti nebo cestou z práce.

 • Jdete vlastním tempem. Je jedno, jestli kurz projdete za 5 týdnů, nebo za pár měsíců. Ke všem lekcím se můžete vracet, všechno vstřebat a vyzkoušet.

 • Nemusíte se bát žádných složitostí. Katka všechno jasně a lidsky vysvětluje. Ve videích spolu jdete krok za krokem.

 • Kurz je dostupný minimálně 2 roky. (Necháváme ho rodičům přístupný i potom, ale 2 roky garantujeme.)

 • Přístup do kurzu je pro vás i partnera (druhého rodiče), když bude chtít. Za jedny peníze.

"V Nevýchově jsme rok, vstupovala jsem do ní sama, a o tom, že to má smysl, se musel manžel přesvědčit sám, a nikdy nezapomenu na to, kdy za mnou přišel, objal mě a poděkoval mi za to, že jsem přes jeho nesouhlas do Nevýchovy šla. Teď už jsme na té Nevýchovné cestě společně a je to moc fajn, žít s parťákama :)"

- Katka Jedličková

A i kdyby se k vám partner nebo partnerka nepřidali, nevadí. Nevýchovný přístup funguje, i když ho používá jen jeden člen rodiny.

„Ani jsem nečekala, že se u nás budou dít takové změny, že nebudu muset křičet, rozkazovat, uplácet pamlskama... Přihlášení sem byla jedna z nejlepších věcí, která nám tak krásně mění životy :-) Díky za Nevýchovu!“

- Marta Navrátilová

Možná vás už nějakou chvíli napadá, že tohle není jen kurz o tom, jak děti odnaučit zlobit…

“Tak jsem si koupila tento kurz, o kterém už teď vím, že to jsou nejlépe investované peníze v celém mém životě! Tohle je očista a kompletní přetransformování. U každého videa, které jsem viděla, jsem brečela, protože jsem si pospojovala, jak jsem byla vychovávaná a co ze mě vyrostlo a že tohle pro své děti určitě nechci. Děkuji, Katko, že mi pomáháte dospět.”

- Iva Andrýsová

...ve skutečnosti získáte poklad, se kterým vystačíte do konce života: Šťastné děti. A parťáky napořád

Nevýchova je vaše společná mise. S dětmi, partnery, celou vaší rodinou.  A samozřejmě se sebou samými. A co je nejlepší -  zůstane s vámi natrvalo. Ve vaší hlavě i srdci. A v srdci vašich dětí.

Jakmile dostanete parťáctví do krve, sami uvidíte, co všechno se u vás změní.

A dřív nebo později začnete sklízet plody svojí výchovy

“Slavíme další úspěch. Můj starší syn (5) byl dneska okřiknut nějakou maminkou, že má přestat lézt na klouzačku směrem nahoru. Že tam jsou i další děti. A že nahoru se neleze. Dost nahlas a dost drsným tónem. Nechala jsem to být, myslela jsem, že jen poslechne, sleze a půjde do fronty.

Ale on té mamince řekl, úplně klidným hlasem, pořád na té klouzačce: "Já si to s těma dětma vyřídím sám, když jim to bude vadit. A můžete to říct i hezky.” Pak se obrátil na ty děti a zeptal se jich, jestli můžou počkat, až vyleze nahoru, a ony že jo, že počkají, a ještě ho povzbuzovaly, aby lezl rychle.”

- Bára, máma z kurzu Výchova Nevýchovou

Budete s dojetím sledovat, jak jsou vaše děti sebevědomé. Jak umí navazovat vztahy. S nadhledem řešit problémy. Postavit se za sebe. Přitom být empatické. A budete pyšní, jak šťastné lidi jste vychovali.

“Žasnu a mám hřejivý pocit, že můj syn přebírá právě zodpovědnost za svůj život. Možná to zítra nebude na 100%, ale už to, co vyjádřil, je hotové bohatství.”

- Marcela Kršková, máma z kurzu Výchova Nevýchovou

Proč jsme vstoupili do kurzu? Co říkají rodiče:

 • Lenka · Dnes, 04:14
  Chci si s detmi rozumet. A chci, aby se mely rady, aby Maruska (18 mesicu) nezarlila na brasku, co se ma za 2 mesice narodit a nepripadala si odstrcena. Rada bych, abysme to spolecne zvladli klidu. A tesim se, ze se naucim jak byt spokojeny rodic, co vecer nepada unavou :)
 • Radka · Před 2 dny
  Dobrý den, mám úžasného syna-20měsíců, ale vzteká se, mlátí nás, háže věcmi, jakmile není po jeho, plácne sebou na zem a vřeští a tak podobně. Přiznám se, že už si zoufám, protože si s ním opravdu nevím rady a nerada bych mu "nějak ublížila" špatným přístupem. Miluju ho a chci, aby byl zdravý,šťastný, spokojený, ale zároveň, aby nikoho neterorizoval, aby byl prostě dobrý a slušný člověk. Těším se na změnu, že budu mít se synem krásný vztah, bude nám spolu krásně a až tatínek uvidí, jak úžasně si vedeme, tak se k nám přidá a nebude mi říkat, že syna rozmazluju,že se chová jako smrad atd. Věřím, že Nevýchova prospěje mně, Eriškovi i tatínkovi.
 • Tereza · Před 3 dny
  Zlepsit komunikaci, rozumet si uz s miminkem, spoluprace bez vydirani nebo manipulace, byt sama v pohode, neuhonena, nevynervovana
 • Luboš · Před 3 dny
  Neustále se snažíme se ženou děti vychovávat správně, vést je k tomu, aby byli slušní, znali správné hodnoty, byli zodpovědní a zajistili jim tím dobrou budoucnost, ale vždy to končí hádkami, nepochopením, trucováním, vzdorem, posíláním do pokoje, ustupovaním nebo rezignací. Toto vše ať už že strany dětí nebo máš. A proto chceme dětem dát opravdu to nejlepší, chceme harmonický vztah mezi sebou navzájem, chceme aby se jednou naše stali spokojenými lidmi a věříme, že tímto se naučí spoustu moc do budoucna nejenom ony, ale i my s nimi.
 • Jana · Před 4 dny
  Mám problém zvládať dcérine správanie a chcem to zmeniť. Som teraz frustrovaná a nešťastná mamina, ktorá len túži po harmonickej domácnosti bez rozčuľovania sa a kriku.
Načíst další

Když teď vstoupím do kurzu, co dál?

 1. Hned se vám otevře první část kurzu: Rodičovský test. Rovnou můžete začít s vyplňováním :-) A na email vám přijde zálohová faktura.
 2. Až k nám dorazí vaše platba (nebo první splátka), pošleme vám mailem přístupové údaje. A vysvětlíme, co dál.

Cena kurzu

Výchova Nevýchovou pro děti 4–18

3 990 Kč + DPH

Máme tři možnosti platby:

*Proč uvádíme ceny bez DPH a je tady hvězdička*

Ceny bez DPH uvádíme proto, že si kurzy Nevýchovy kupují i rodiče jinde než v Čechách. Cena s DPH se pak liší podle sazby daně v konkrétní zemi. V České republice platí ceny s hvězdičkou, rodiče v zahraničí si připočtou sazbu DPH k základní ceně.

Nekupujete zajíce v pytli

Absolvujte první dva týdny kurzu a uvidíte. Když zjistíte, že ho nepotřebujete, napište nám na podpora@nevychova.cz.
Bez ptaní vám vrátíme peníze.

I kdybyste kurz nakonec vrátili, zážitky z prvních dvou týdnů vám nikdo nevezme ;)

Chcete kurz věnovat jako dárek?

Hodnotný dárkový poukaz, který
obdarovanému doslova změní život :)

Možná se teď chcete ještě na něco zeptat

Odpovědi na nejčastější otázky najdete tady. Klidně nám ale napište tu svou. Na e-mail podpora@nevychova.cz nebo na chat.

Kdy kurz začíná? +

Ve chvíli, kdy vám pošleme vaše přihlašovací údaje. Stačí se teď přihlásit a pak si procházíte videa a audia, jak sami chcete. Není žádný oficiální začátek pro všechny účastníky :)

Jak dlouho kurz trvá? +

Kurz je rozdělený do 5 týdnů. Jedno téma v každém z nich. Otevřeme vám je postupně během 5 týdnů. Na konci 5. týdne tak budete mít přístupný kompletní kurz se vším všudy. Záleží na vás, za jak dlouho projdete celým kurzem. Přístup máte zajištěný na 2 roky. Dejte si pauzu, když potřebujete. Nebo si ho pusťte víckrát. Ať všechno vstřebáte a vyzkoušíte.

Můžu se přihlásit, i když bydlím v zahraničí? +

Kurz je celý online. Proto se můžete přihlásit odkudkoliv. Ať jste v Česku, v Austrálii nebo na Srí Lance. Stačí mít internet.

Kolik na kurz potřebuju času? +

Rodičům, kteří projdou kurz za 5 týdnů (tedy za nejkratší možný čas), stačí 30min denně. Ale záleží jenom na vás, kolik času denně nebo týdně můžete věnovat. Právě to je jedna z výhod online kurzu.

Kdo má přístup do kurzu? +

Přístup do kurzu je určený pro vás i vašeho partnera (druhého rodiče) - za jednu cenu. Samozřejmě pokud bude partner/ka chtít :)

Je to jen na 5 týdnů a pak mě odpojíte? +

Kurz se vám postupně bude otevírat během 5 týdnů, ale přístup do něj vám můžeme zaručit na 2 roky :) Takže budete mít dost času se ke všemu vracet.

Dostanu poštou DVD, nebo jak to funguje? +

Ne, je to ještě jednodušší. Dostanete svůj přístup do prostředí kurzu. Půjdete si tam kdykoliv odkudkoliv, kde chytnete internet. Přihlásíte se stejně snadno jako do svojí mailové schránky. Nepotřebujete s sebou vozit žádná DVD.

Jsem technický antitalent. Co když budu potřebovat pomoct s přístupem do kurzu? +

Nebojte se. Nenecháme vás tápat. Všechno vám srozumitelně vysvětlíme v mailu. A když si přesto nebudete jistí, jak to funguje, napíšete nám na podpora@nevychova.cz

Když zvolím 5 splátek na 5 měsíců, pošlete mi každý měsíc jen jednu část kurzu? +

Ne. Způsob platby (jednorázově nebo na splátky) nemá vliv na to, jak rychle vám zpřístupníme kurz. Všechny materiály dostanete během 5 týdnů.

Budu mít možnost konzultace? +

Budete mít přístup do uzavřeného rodičovského fóra. Můžete tam cokoliv probrat s ostatními rodiči. A poradit se i se zkušenými rodiči Nevýchovy, kteří s Nevýchovou spolupracují.

Funguje Nevýchova, i když mám dítě s diagnózou? +

V kurzu máme i rodiče dětí s ADHD, Aspergerovým syndromem nebo Downovým syndromem. Shodují se, že jim Nevýchovný přístup pomohl. Všechny děti mají totiž jedno společné: Touží si se svými rodiči rozumět.

Jsme tu pro vás

Hledali jste odpověď na svoji otázku a nenašli? Napište nám tady vpravo dole na chat, e-mail podpora@nevychova.cz nebo zavolejte: +420 739 386 220. Vyřešíme to :)

Vy jste ta lavina

Nevýchova, laskavá filozofie s provokativním názvem, se šíří mezi rodiči jako lavina. Protože je to přístup k dětem, který funguje. Relativně rychle a snadno. Ne bez vaší spolupráce, ale to už víte. Na instantní řešení neskočíte :-) Když to teď nevzdáte, za pár týdnů to u vás doma ani nepoznáte.

Vidím, jak moje děti rozkvetly

256 Bára Hamblin„Musím se podělit o něco, co mi poslední dobou dochází a za co jsem neskonale vděčná ... můj WOW moment! Je to neuvěřitelné, jak ty děti vypadají od doby Nevýchovy jinak, taky to pozorujete? Myslím tím i fyzicky. Vypadají najednou tak dospěleji, mají jiný výraz, jsou ochotné mi říct mnohem víc než předtím. Jsou prostě jiné a neumím pořádně popsat jak.

Je to jako když mám 3D obrázek a najednou rozostřím oči a prohlédnu do hloubky - vidím něco úplně jiného! A to je právě ono - děti se se mnou dělí o všechno, co zažívají! Mam vždycky husí kůži, když si představím, že by mi jen tak prolítly životem, myly si ruce, psaly úkoly, odchodily klavír a angličtinu, ale já nikdy nevěděla, co si myslely, co cítily a prožívaly jako malé děti! Děkuju všem okolnostem, které mě k Nevýchove dovedly, a hlavně včas, protože mi otevřela bránu k opravdovému poznání mých dětí. To je tak super slyšet jejich názory a pocity a nápady a zjišťovat, jak jsou fakt chytré a úplně dokonalé! Tak super!

- Bára

Sourozenecké spory: do minuty je klid

196 - Monika DočekalováZatím největším úspěchem je téma sourozeneckých sporů. Dříve jsme jakýkoliv drobný konflikt typu: "Mami, on mě kousl (štípl, sebral hračku, zasedl místo u stolu...)" dlouze řešili, PROČ A JAK a co s tím, po učitelsku a po policajtsku.

Dnes se prostě jen "poškozeného" zeptám, co by mu pomohlo, a on si řekne a do minuty je klid. A "obviněného" se zeptám, proč to udělal, že bych tomu chtěla porozumět, on to řekne. Já jsem pak překvapená a poučena, krátce si vysvětlíme, jak to udělat příště líp, a je klid. (Štípl bráchu, protože mu prý skočil do řeči, toho si pochopitelně nikdo nevšiml, pořád mluví všichni...). Díky.

- Monika Dočekalová

Už nejsem vyčerpaná máma

„Děkuji nevystihuje to, jak skvěle nám je, Katko!!!!!!!!!! Dnes je to druhý den, co jsem synovi (5 let) partnerem. Žádný pláč, žádný křik, žádný stres.... On je šťastný a já též. Je nám fajn. Vše dělá sám bez odmlouvání a chce mi se vším pomáhat, dokonce nemusím občas ani nic říkat a uklidí nebo mi sám pomůže s domácími pracemi. Máme tak více času na sebe a na společnou zábavu a já nejsem vyčerpaná a unavená. Díky moc.“

- Martina Šustrová

Ty děti si to zaslouží

„Nenacházím vhodná slova, která by vystihla mé pocity. Díky Vám se změnil náš život o 150% k lepšímu. Takovou pohodu, která panuje teď doma, bych od srdce přála všem, kteří mají děti. Ty děti si to zaslouží!!!! Naše Lucinka teď září jako sluníčko a i my všichni jako by jsme vystoupili z nějaké šedé ulity. Naučili jsme se komunikovat, respektovat jeden druhého, pomáhat si a stát při sobě. Strašně moc děkujeme, že jsme dostali tuto šanci. Nikdy nepřestaneme být vděčni.“

- Simona Strnadlová

Nadšeně všude zdraví, poprosí, děkuje

„Chci se s vámi podělit o svůj úžas nad tím, jak se nám Nevýchova dostává pod kůži a jak to prostě fakt funguje. Nepřestává mě to udivovat. Největší zážitek poslední dobou je pro mě pozorovat, jakým způsobem se postupně mění Matějův (3 roky) způsob komunikace s okolím, jak sám automaticky začíná používat principy Nevýchovy a jak to funguje i pro něj. Uvědomila jsem si, že od té doby, co žijeme Nevýchovu, tak Matěj úplně automaticky a nadšeně všude zdraví, poprosí, děkuje, přijde mi, že tam, kde jsem si dřív myslela, že se stydí, se najednou ochotně zapojuje do komunikace "velkých lidí". Takže Katko a ostatní rodiče, kteří tu každý den sdílíte svoje zkušenosti, díky moc, že jste!“

- Anna

Otevřeli jste mi oči a srdce

„Chtěla bych vám moc poděkovat za to, že jste mi otevřeli oči a srdce, naučili jste mě více poslouchat sebe i ostatní, ukázali novou cestu životem, která mě dělá šťastnou. Vidím, jak se moje názory posunuly, jak je vše snadnější, přirozenější. A cítím se šťastnější. Sama k sobě hledám cestu krůček po krůčku a vedu na ni i své děti, které jsou úžasné. A za to vděčím Nevýchově. Moc děkuji!“

- Andrea Piková

Jsem překvapená

„Mám dvě dcery, 8 a 10 let, a zkoušela jsem různé věci. Asi jsem několikrát prošla od rodiče-nadšence přes mix policajta a učitele. Když byly starší dceři necelé dva roky, chodila jsem s ní do Montessori skupinky, ale paní byla moc "ideologická", tak jsem se tam pak už nevrátila, a v podstatě na Montessori zanevřela až na pár drobností. Jsem překvapená, jak snadno některé věci, které dřív nešly, šly už po prvním videu najednou tak snadno. Tak snad to vydrží. :-)“

- Helena Durnová

Jsem na sebe pyšná

„Chci Ti poděkovat, Katko. Z každého videa je cítit, že to děláš opravdově, upřímně a ze srdce. Jsem hrozně ráda, že jsem na Nevýchovu narazila. A jsem pyšná sama na sebe, že jsem do toho šla.“

- Michaela Marková

Už si nepřipadám jako špatná máma

„Díky Nevýchově především měním svůj pohled na situaci. Dříve jsem byla úplně bezradná, nejistá, měla jsem strach, že Haničku špatně vychovám, byla jsem frustrovaná, že jsem špatná máma, a nevěděla jsem, jak na to - prostě jsem intuitivně cítila, že způsob, jakým ji "vychovávám" není správný, ale vůbec jsem nevěděla, jak je to správně. Teď vidím, kolik hloupých návyků, pohledů a přesvědčení mohu změnit.

Teď naopak vidím, že můžu dětem důvěřovat. Když vím, co potřebuji, tak to dostanu. Ale začíná to tím, že si především já srovnám, co vlastně chci!!! A navíc - najednou je jedno, jestli jsem já dobrá nebo špatná, červená nebo fialová - protože já jí jenom dávám prostor, aby byla sama sebou. A ona prostě JE skvělá a může taková i zůstat bez ohledu na svou "nemožnou" matku. Já ji nijak neformuju, netvaruju - prostě nemůžu jí tím pádem zkazit! To je nádherná svoboda. A radost. Najednou si to s ní fakt můžu užívat. :-)

Vím, že tohle je správná cesta. Není to lehké, ale stojí to za to se to postupně, krok za krokem, naučit.
Zdar a sílu všem!“

- Bára K.

Být rodič, co tomu rozumí, je obrovský rozdíl

247 - Martin ŠulcPři přemýšlení se mi vybavily scény jako by to bylo včera, když jsem jako malý brečel, protože jsem něco chtěl a nejdřív se mě (jakkoliv láskyplně) máma snažila konejšit, že to půjde příště (nemám tudíž důvod být smutný), po chvíli přidala rozzlobeně, ať už jsem ticho, až scéna vygradovala plácnutím do zadku s větou: "Tak tady máš, ať máš proč brečet!"

Ten strašný pocit neporozumění, hořké křivdy a obrovské propasti mezi mnou a mámou si pamatuju doteď. Bylo to mnohem horší, než původní problém. … Z toho, že dítě nedostane zmrzlinu nebo nejde první z vany, se rychle otřepe, děti zažívají nějaká špatná očekávání a zklamání pořád. Být ale rodič, co tomu rozumí a soucítí, nebo rodič, co konejší, vysvětluje a nakonec nadává, je obrovský rozdíl.

- Martin Šulc

Jsem hrdá na své děti, jak se umí domluvit

“Měli jsme problémy hlavně s naší tříletou dcerou, cítili jsme se špatně. Malá velmi velmi vzdorovala. Přestože jsem četla všechny možné knihy o výchově, nedokázala jsem je správně aplikovat. Naše výchova byla často ve vypjatých chvílích jako učitel a policajt… S Nevýchovou: Děti už téměř nevzdorují. Domlouváme se.

Kromě 3leté dcery mám ještě 5měsíční dvojčata a 7letého syna (u kterého vázne sebeobsluha :-), např. oblékání). Věřím ale, že až dvojčata povyrostou, půjde to ještě lépe. Nejvíc jsem hrdá na své děti, když se umějí mezi sebou domluvit, krásně si spolu hrají, když jsou empatické vůči sobě i ostatním. Umí se domlouvat s námi i mezi sebou. Cítím se mnohem lépe než dřív, někdy úžasně :-)”

- Kateřina Žáčková

Dřív dcera používala křik, teď je vše jinak

Mám radost. Dřív, když čtyřletá dcera něco chtěla, používala křik nebo pláč. Teď je vše jinak. Sama od sebe si řekne, co a jak potřebuje. Hledá a navrhuje řešení... Dnes propásla večeři. Přišla za mnou a povídá: "Mami, jak bychom to mohly udělat? Já jsem chtěla být na večeři hezky učesaná..."

- Martina

Máme teď báječný vztah

Když byl Kubík (6) malý, byla jsem na něj dost přísná, pak jsem si všimla, že to asi přeháním a zbytečně na něj křičím. Začala jsem hledat jiné způsoby, jak se s ním domluvit. Jsem v kurzu 3 týdny a změny jsou nevídané. Za ty 3 týdny mám se synem tak báječný vztah, že se mi kolikrát derou slzy do očí, když si pomyslím, kolik času jsem promarnila zbytečnou zlobou a přísností.

- Jitka Blábolilová

Děti mi to vrací

Chytli jsme zácpu, byla to ale sranda, děti byly v pohodě, počítaly náklaďáky, které jsem na zvládla předjet, pak jsme poslouchali Queeny, na kterých teď kluci frčí, povídali si, nejmladší se vyspala. A po příjezdu mi pomohly vše vynosit a pak se samy hrály a já měla klid to vše vybalit, byl to super zážitek a já zjistila, že když k dětem přistupuji jako k opravdovým parťákům, oni mi to oplácí 100x zpět. Děkuji za kurz, byl to velký přínos a zážitek.

- Ivana Zemanová

Dokonce i do školy se těší

Velmi velmi mi to pomohlo zlepšit vztah s mých synem (7). Byla jsem kamarádská, ale i velmi přísná, a obracelo se to proti mě. Čím byl starší, tím to bylo horší, a protože mi na dětech velmi záleží, musela jsem to řešit. Nechtěla jsem s ním bojovat stále kdo s koho a bála se toho, že mě nebude mít v budoucnu rád. Dospělo to tak, že absolutně nespolupracoval, křičel, zacpával si uši apod.

Nejprve jsem kolem Vás chodila asi půl roku, četla články zdarma a říkala si, přece nejsem tak hrozná máma, že to zvládnu i bez vás. Někdy se dařilo lépe a pak se to zase vrátilo. Nakonec jsem si řekla, stojí to za to, to vyzkoušet, kolikrát člověk v životě do něčeho investuje a pak třeba přijde o peníze a je to o ničem. Zdálo se mi to hodně, protože jsem v té době byla na MD. Ale manžel mě podpořil a šli jsme do toho a jsem nesmírně vděčná, pár měsíců mi trvalo než jsme na to najeli k oboustranné spokojenosti, ale teď mi to přijde úžasné.

Jsme v Nevýchově asi rok, vztah je daleko kvalitnější, máme se mooc rádi a potřebujeme se. A  i když není každý den s úsměvem, vždy to má nějaké řešení a společně to ladíme. Dokonce se i do školy těší, beru to jako velikou VÝHRU. Díky za všechno, doporučuji všude tam, kde cítím, že by to pomohlo.

- Jana K.

Jsi výjimečná, mami

Dnes mi to nedá a musím sdílet náš zážitek se synem Oliverem (skoro 6). Večer při usínání:
Já: “Oliverku, mám Tě moc ráda, jsi pro mě výjimečný a jsem šťastná, že jsi se narodil právě k nám.”
Oliver: “Ty jsi pro mě taky výjimečná, protože děláš dohody.”
Děkuji, Nevýchovo!

- Lucie Šarešová

Získala jsem nadhled

Když jsem si koupila kurz, tak synovi bylo 13. Máme teď s dětma rozjetých několik projektů. A je to vysoká Nevýchovná! A přestože to nejsou občas jednoduché situace, tak si lebedím v tom nadhledu, který jsem získala od Nevýchovy. Dala mi víc, než jsem si při koupi kurzu uměla představit.

- Kateřina Pažourek

Přidal se i děda

„Nevýchovu vnímám jako obrovský dar, který mě přiměl "otevřít oči a vyrůst". Jak už psala jedna maminka na FB - je krásné pozorovat tu tichou sílu Nevýchovy. Můj taťka je stará škola a navíc docela pesimista, podle kterého je vše dobré za námi a věci se jen zhoršují.

Díky tomu, že o Nevýchově hodně mluvím (protože jsem z ní nadšená), když byl děda dnes odpoledne s Kristýnkou (3 roky) v bazénu a ona jako obvykle nechtěla ven a začínala se zlobit, řekl: "Tak jak se domluvíme? Ještě mi jednou přeskočíš nohy a půjdeme ven - souhlasíš?" Mně jenom spadla brada a měla jsem slzy na krajíčku - tohle bych od dědy, který většinou všechna svoje vnoučata jen kritizuje, opravdu nečekala.

- Eva Suchánková

Vnouče mi začíná rozumět

“Jsem děda, který se též podílí na výchově (dnes již Nevýchově) ratolestí. Myslím si, že některé statě vaší Nevýchovy by se daly použít i v manželských poradnách. Jde prostě o styl komunikace mezi lidmi. A ten se zpravidla věkem moc nemění. I to poslední vnouče, se kterým jsem to neuměl, mi začíná rozumět (podle Nevýchovy začínám rozumět hlavně JÁ).”
Děkuji.

- Zdeněk Šedivý

Teď máte příležitost si s dětmi porozumět
Začněte dneska

Jdu do toho

Nevýchova s.r.o. | Salvátorská 931/8, 110 00 Praha 1 | IČ: 02217155, DIČ: CZ02217155 | podpora@nevychova.cz | +420 739 386 220