Oblíbený webinář Nevýchovy ZDARMA

Dítě pláče: Jak reagovat, aby se utišilo

a naučilo zvládat svoje emoce

Přihlaste se na webinář

V den vysílání vám pošleme odkaz, na kterém můžete webinář ZDARMA sledovat

Napište svůj e-mail. A jestli chcete poslat ještě upozornění smskou, až webinář začne, napište i číslo:

Chci dostávat upozornění na mobil

Svůj e-mail nám svěřilo už 531 000 rodičů. Jste v bezpečí.

Vysílání začne za

W20161122-optin-oa-calendar-2V úterý 23. srpna 2022 od 8:00 do 23:59

Webinářem provází Mgr. et Mgr. Katka Králová, autorka Nevýchovy

Na webináři zjistíte:

 • Jak si poradit s malými slzičkami i se záchvaty pláče, aby z nich nebyla scéna na půl dne
 • Co znamená dětský pláč a jak mu rozumět. Aby vám nedrásalo nervy, že zase brečí, a uměli jste v klidu zareagovat
 • Proč není dobré honem utěšovat a odvádět pozornost, když dítě pláče. A co dělat místo toho, aby nezačalo svoje slzy zneužívat a všechno si na vás „vyřvávat“
 • Jak dítěti pomoct, aby z něj rostl zdravý, sebevědomý člověk, co ho neničí jeho emoce

Co je to webinář?

 • PŘIPOJÍTE SE PŘES INTERNET

  Webinář běží přes internet. Katku uvidíte na obrazovce. Vás nebude ani vidět, ani slyšet. V den webináře vám na e-mail pošleme odkaz do vysílání. Stačí kliknout a poslouchat.

 • VYSÍLÁNÍ JE ZDARMA

  Celý webinář jsme pro vás připravili zdarma.

 • NIKAM NEDOJÍŽDÍTE

  Na webinář nemusíte nikam jezdit. Vysílání si pustíte všude, kde chytnete internet. Z vašeho obýváku nebo při cestě z práce.

 • KDYKOLIV SI ODBĚHNETE

  Myslíme i na vaše nejmenší. Přehrávání si můžete zastavit a odběhnout za nimi, když budete potřebovat. Webinář VYSÍLÁME UŽ OD RÁNA 8:00. Trvá jen něco přes hodinku a poběží pro vás ze záznamu celý den, AŽ DO PŮLNOCI.

 • PŘIPOJÍTE SE I Z TABLETU NEBO MOBILU

  Webinář je dostupný i z chytrého telefonu nebo tabletu. Jednoduše kliknete na odkaz, který vám dorazí mailem, a webinář se spustí. Žádné složité instalace ani stahování.

 • A VŠECHNY NOVINKY HNED PŘEVEDETE DO PRAXE

  Prokouknete nejčastější příčiny problému a porozumíte svému dítěti a jeho chování. Uvidíte i příklady a postupy z praxe, které můžete hned využít.

Přihlásím se, co dál?

 1. Do mailové schránky vám přijde potvrzení. Tím jste na webinář přihlášení. Stačí si jen poznamenat datum vysílání do kalendáře.
 2. V den vysílání koukněte na e-mail. Chvíli před začátkem vám pošleme odkaz, na kterém můžete webinář sledovat.

O Katce

k103-v1-katkaKatka Králová, autorka Nevýchovy

Speciální pedagožka, učitelka, lektorka, která se přes 20 let věnuje dětem a rodičům, ale pro většinu lidí prostě Káča. Taky pusa nevymáchaná :), rozbíječka kolonek všeho druhu a ženská, která celému světu tvrdí, že jediná výchova, která má dlouhodobě šanci na úspěch, je otevřená komunikace s dětmi. V Nevýchově ji učí už od roku 2013, kdy spolu s kolegy vytvořila první online kurz o rodičovství v Česku.

Taky ji znáte z:

Zjistěte, jak reagovat na pláč, aby se dítě utišilo, a zbavte se zdlouhavých scén

Přihlásit se

V den vysílání vám pošleme odkaz, na kterém můžete webinář ZDARMA sledovat

Napište svůj e-mail. A jestli chcete poslat ještě upozornění smskou, až webinář začne, napište i číslo:

Chci dostávat upozornění na mobil

Svůj e-mail nám svěřilo už 531 000 rodičů. Jste v bezpečí.

Znáte rodiče, kterým by webinář pomohl?
Pozvěte je, ať se taky kouknou:

Každý rodič je u nás vítaný

Webináře z Nevýchovy patří mezi nejvyhledávanější v ČR

Vidělo je už 389 560 rodičů. Podívejte se, co na webináře říkají:

Annette Dobrý večer,
díky moc za webinář. Tý jo, ty prožitky byly síla, jsem bulela jak želva,když jsem si představila, jak se moje holčička cítí, když má záchvat vzteku a já ji navíc přidávám, protože nejsem (zatím) dost často schopna to ustát. Nechám ten webinar na sebe působit. ale jsem odhodlaná to zkoušet, protože mi to, co Katka říká, dává smysl a hlavně moje holčička za to stojí. A konečně taky projít kurzem, který už mám asi rok koupený...hold jsem chorobný odkladač :) Tak jeste jednou díky

Terezka Tak a je to! Povedlo se. Tentokrat jsem na webinar prizvala i sve rodice. Bydlime ve stejnem dome a uz byl kolem male a jeji vychovy maglajs. Muj tata si z videa ze zacatku delal srandicky (to on ze vseho vazneho), ale nakonec rekl: "Tohle proste fakt musi fungovat!" Vedly jsme pak debatu s mamkou a ta byla trochu smutna, ze mi nemuze poradit sama, protoze my se sestrou jsme proste nezlobily. Uklidnila jsem ji a potesila slovy: "Mami, vzdyt prave protoze jsi s nami tak dobre komunikovala, tak jsme zlobit nemusely a mame tak uzasny vztah, ktery si preji i pro svou holcicku." Dojalo ji to. Na pristi webinar se zase vsichni podivame spolu. Premyslim, ze jim navrhnu i cely kurz... DEKUJU MOC ZA PROZITKY I NAPADY

Blanka Byla jsem tu s vami dnes poprve a moc jsem si to uzila. Moc dekuji
Vybavily se mi vety, ktere jsem v detstvi musela poslouchat a nesnasela jsem je. Ale diky vam to doma zvladneme urcite jinak :-)

Jana Medenica Moc děkuji za další skvělý webinář a jsem moc ráda, že jsem mu věnovala svůj volný večer, protože mě pokaždé namotivuje k tomu, abych se stala matkou, jakou bych si přála být - tím nejlepším parťákem pro své děti. většinou k webináři usedám s pocity "tak už konečně děti usnuly" nebo "dneska to bylo s těmi mými akčními dětmi fakt náročné, konečně chvilka pro mě" a po shlédnutí se zvedám s novou energií a s krásnými pocity, kdy se už nemůžu dočkat rána, až se s dětmi vzbudíme a užijeme si spolu krásný den. už zase o něco miň cítím tu velkou tíhu zodpovědnosti a takové ty pocity, jako že já jako matka musím dělat vše správně a MUSÍM jim toho co nejvíc vštípit. Díky tomu se můžu více uvolnit a mateřské povinnosti si užít s radosti a ne dělat některé z nich s pocitem, že se MUSÍ. Moc si vážím vaší práce, kterou pomáháte maminkám, aby si svoje mateřství užili a zároveň nám pomáháte nechat vyrůst vyrovnanější a šťastnější generaci :-)

Anna Nováková Děkuji moc Katko, za kurz, za webinář, za to co děláte. Skoro vždy mě rozpláčete, nesu si toho sebou z dětství asi hodně. Jsem policajt a manžel učitel, ale už pár měsíců se snažím a i když nejsem 100% partner, funguje to !!! Mám doma dvě užasné, ne vždy dokonalé holčičky (4 a 21m ) Ve vyhrocené situaci už se dokáži zastavit a spomalit a řešíme to spolu. Ne vždy se dokážeme domluvit, ale krůček po krůčku to dáme. Myslela sem, že to bude lepší až budou mladší 2-roky, ale už ted vím, že nemusím čekat a trpelivě snášet nebo s výbuchem řešit !!! Už teď je nám díky Vám líp. DĚKUJI