Rozhovor s Naomi Aldort (2. část)

Přinášíme vám pokračování speciálního rozhovoru s Naomi Aldort, známou rodinnou terapeutkou a autorkou knížky “Vychováváme děti a rosteme s nimi”.

Katka mluvila s Naomi mimo jiné o dvou důležitých věcech. Z vašich mailů a komentářů je jasné, že zajímají většinu rodičů:

Jak děti nepřipravit o sebevědomí a jak zpětně opravit chyby, které jsme už na dětech “napáchali”.

“Vy jste ti milující, odhodlaní rodiče, jinak byste se nedívali na tohle video a nepřemýšleli o tom, že jste udělali ve výchově někdy nějakou chybu,” říká s moudrou laskavostí Naomi. “Nikdy není příliš pozdě ji opravit.”

V Nevýchově to vidíme stejně. A proto jsme 5. týden nové Edice 0-3 věnovali vám, rodičům.

Pokud přemýšlíte o tom, jak zpětně opravit rodičovské úlety a začít nově, bez ohledu na to, jak jste to dělali doposud, a dává vám smysl to, o čem mluví Katka s Naomi, podívejte se do Edice pro děti 0-3 a zjistěte o tom víc

Vyšel úplně nový kurz Nevýchovy

Je v něm 2x tolik unikátního obsahu než ve starém kurzu. Je plný technických vychytávek, nových funkcí a neocenitelných zkušeností, informací a zážitků, které nikde jinde nezazněly.

A i tak je pro vás dočasně za cenu starého kurzu, kterou si nově můžete rozložit až na 12 malých splátek po čtyřech stovkách měsíčně. Bez navýšení.

Chceme vás tím podpořit, protože víme, že spousta z vás je teď s dětmi doma. A možná cítíte, že je to ta pravá chvíle pustit se do změny a začít s dětmi jinak, abyste se spolu měli dobře a všem se vám doma ulevilo.

Vše o kurzu

Napište mi: Co si o tom myslíte vy?