Vyznání mámy

Byla jednou jedna máma. Za svoje dítě by dýchala.
Jenomže pak se jednoho dne nemohla ani nadechnout… Poslechni si ji

Možná se taky poznáváš? Někdy to bolí, viď...

… ohlídnout se zpátky za zpackaným ránem, kdy jste pospíchaly do školky a malá zas kňučela a zdržovala, nechtěla se nechat česat, a pak jsi ji uřvanou táhla z bytu, abyste to stihly.

… nebo jak jste se s tou starší zase pohádaly o úklid pokojíčku a z tebe vylítlo: „Fakt nevim, po kom ty seš, já ti ten věčnej bordel trpět nebudu,“ a ona pak naschvál kopla do hromady knížek.

… anebo když maličkej brečel a tys už na něj neměla nervy, kdo to taky má vydržet, a řekla jsi: „Já už tě tu fakt nechám vyřvat, v tý postýlce,“ a utekla do koupelny. Když ses pak trochu vydýchala a vrátila, byl zticha. Seděl tam, koukal na tebe těma svýma velikýma očima a pak k tobě natáhnul ruce: „Máma!“

Máma. Ach jo. Proč je to někdy s dětma tak složitý. Proč to nejde v klidu. A proč jsi kolikrát tak protivná, že na ně štěkáš. Když to chceš přece po dobrym.

Neboj, nikdy to není zpackaný tak, že by to nešlo spravit. Jestli chceš, utři si oči a pojď

Vyšel nový kurz Nevýchovy

Je v něm 2x tolik unikátního obsahu než ve starém kurzu. Je plný technických vychytávek, nových funkcí a neocenitelných zkušeností, informací a zážitků, které nikde jinde nezazněly a v takhle ucelené podobě ani nezazní.

Umí pomoct se vztekáním, zlobením a neposlušností, stejně jako se sourozeneckými vztahy nebo nezvladatelnými dětskými i rodičovskými emocemi.

Přidali jsme možnost rozložit si ho do malých splátek bez navýšení, po necelé pětistovce měsíčně. Chceme vás tím podpořit, protože víme, že toho máte letos s dětmi nad hlavu. Řešili jste karanténu, ponorku, domácí výuku, možná i domácí rozpočet, a není to jednoduché.

A možná právě teď toužíte něco doma změnit a začít s dětmi jinak, aby to všechno bylo u vás víc v klidu a bylo vám spolu dobře.

Podívejte se, jak nový kurz funguje a s čím může pomoct právě vám a vašim dětem:

Prohlédnout kurz

A jak byste to chtěli se svým dítětem vy?