Vánoční webinář

Co s tím, když se dítě začne ptát na Ježíška?

A jak to udělat, aby u vás Vánoce letos proběhly v klidu

3 části webináře      43 min      Pro předplatitele

3 části webináře      43 min
Pro předplatitele

Začít

Na webináři si ukážeme

  • Jak reagovat, když se dítě zeptá: Existuje Ježíšek, maminko? Odhalit pravdu a vzít mu vánoční kouzlo, nebo udržet tajemství?
  • Co dělat, když dítě nedostane pod stromeček, co si přeje, a je zklamané? A jak mu vysvětlit, že nemůže mít všechno?
  • Jak sebe ani děti nepřipravit o kouzelnou vánoční atmosféru jen tím, že ještě nemáte dost napečeno, uklizeno, nakoupeno
Jdeme na to

Jak v klidu zvládnout letošní Vánoce a nepřipravit děti o vánoční kouzlo

Co říct dětem, až se zeptají na Ježíška? Přiznat, jak to je, nebo je utvrdit, že jim dárky opravdu nosí? A co když přijdou o kouzlo Vánoc, až se dovědí pravdu?

Anebo, co když budou pod stromečkem zklamané, že nedostaly všechno, co si přály? Jak jim to vysvětlit a nepokazit si Štědrý večer?

A vůbec, jak to všechno zvládnout, nakoupit, zabalit, napéct, naklidit, aby to bylo doma krásný, voňavý, aby si to děti užily – a přitom všem se jim ještě stihnout věnovat a nebýt uhoněná a protivná?

Taky vás před Vánoci tyhle otázky trápí?

Tak si pusťte webinář do ucha dřív, než naplno začne předvánoční shon. Třeba u pečení, nebo balení prvních dárečků.

Webinář je součástí předplatného

V každé variantě předplatného získáte všechny webináře, přístup do kurzu, k prémiovým článkům a Nevýchovné komunitě. Vyberte si, jestli postupně, nebo najednou:

Máte otázku? Jsme tu pro vás

Jak webinář probíhá? +

Na našich webinářích:

  • Zjistíte, které rodičovské strategie vám teď ve výchově hází klacky pod nohy a odcizují vás s dětmi.
  • Dozvíte se, čím je nahradit, aby vám to doma fungovalo. A vybudovali jste s dětmi blízký, láskyplný vztah.
  • Zažijete si konkrétní situace z pohledu dítěte. Pochopíte, co cítí, co prožívá a co potřebuje jinak, aby s vámi chtělo spolupracovat.
  • Dostanete praktické tipy, které po skončení vysílání můžete doma okamžitě použít.

Aby se vám webináře dobře poslouchali, jsou rozdělené do krátkých kapitol. Snadno se v nich zorientujete a můžete si poslechnout vybranou část, pokud na víc třeba zrovna nemáte energii. I když doporučujeme slyšet webinář celý, někdy stačí i jedna věta, krůček nebo myšlenka, která vám doma aktuálně pomůže.

Co všechno předplatné obsahuje? +

Ve všech variantách předplatného vás čekají:

Webináře
12 legendárních webinářů s hlubokými zážitky z pohledu dítěte. Přehledně rozdělené do kapitol. Pustíte si je kdykoliv a můžete se k nim libovolně vracet.

Online kurz
Ucelené lekce nevýchovného kurzu, kterými prošlo 10.000+ rodičů v Čechách i ve světě. Krok za krokem začnete budovat bližší vztah se svými dětmi.

Prémiové články
40+ praktických článků, kde se z úplně nové perspektivy podíváte na palčivá témata každodenního rodičovství.

Komunita
Komunita stejně naladěných rodičů, kteří spolu už 10 let sdílí úspěchy i nezdary ve výchově. Podporují se v těžkých momentech a vzájemně si pomáhají vidět to, co jim ve vztahu s dětmi zatím uniká.

V čem se liší jednotlivé varianty předplatného? +

Přemýšlíte, jaké předplatné si vybrat? Tady jsou informace, které vám pomůžou se rozhodnout. 

Měsíční předplatné má největší výhodu v tom, že ho můžete z měsíce na měsíc přerušit, a když vám budeme chybět, zase se kdykoliv vrátit :)

Každý měsíc se vám v něm otevře jeden webinář a doporučené lekce kurzu. Rodičovskou komunitu a prémiové články máte přístupné okamžitě. Můžete v nich neomezeně číst, ptát se i diskutovat s ostatními rodiči.

Půlroční předplatné má oproti měsíčnímu výhodnější cenu. Dostanete od nás 1 měsíc zdarma.

Jinak funguje stejně, jako předplatné měsíční, tzn. lekce kurzu a webináře se vám otevírají postupně. Prémiové články i rodičovská komunita jsou vám k dispozici okamžitě.

Roční předplatné je cenově nejvýhodnější. Dostanete od nás 2 měsíce zdarma.

Navíc přístup ke kompletnímu kurzu Nevýchovy, 12 legendárním webinářům, prémiovým článkům i do rodičovské komunity získáte v roční variantě okamžitě. Takže si od začátku můžete neomezeně vybírat z celého obsahu a přečíst si nebo poslechnout, co vás právě zajímá.

No a dobrá zpráva nakonec. Z měsíční i půlroční varianty předplatného můžete kdykoli přejít na roční a jednoduše jen doplatit rozdíl.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám na e-mail [email protected]. Rádi vám s tím pomůžeme.

Další webináře

Odemkněte si přístup ke všem webinářům s Nevýchovným předplatným

Zobrazit všechny