Webinář o emocích rodičů

Emoční výbuchy

3 skryté důvody, proč vám s dětmi ujíždí nervy, a jak to zastavit

5 částí webináře      68 min      Pro předplatitele

5 částí webináře      68 min
Pro předplatitele

Začít
Ukázka

Na webináři si ukážeme

  • 3 skryté důvody, proč vám dochází trpělivost a nedokážete se ovládnout. I když jste si stokrát slibovali: Už to neudělám, příště to zvládnu
  • Proč potlačování svých emocí a snaha být klidný sluníčkový rodič nefunguje, naopak vaše výbuchy zhoršuje, a co dělat místo ní
  • Jak výbuchům předcházet a nepřenášet je zbytečně na dítě.
  • Co říct dítěti, když vám nechtěně ujedou nervy a začnete křičet, aby se s vámi cítilo v bezpečí a nemuseli jste si vyčítat, že ho stresujete
Jdeme na to

Křičím na děti. Nedokážu se ovládnout. Co s tím?

Zase jsem na ně dneska řvala. Zaječela jsem, že je nechci vidět, třískla jsem dveřma a utekla do kuchyně. Je mi to tak líto. Jenže já to prostě někdy nedokážu ovládnout. Jsme spolu 24 hodin denně, oni zlobí, pořád se dohadujou a já už to v jednu chvíli prostě nevydržím, vypěním, a pak bych si za to rovnou nafackovala.

Poznáváte to?

Rodičovské emoce, co nejdou zadržet, ale když vytrysknou ven, mrzí vás to ještě dlouho...

Navíc vás možná někde uvnitř hlodá strach, jestli jste tou svojí scénou syna nebo dcerku nějak zbytečně nepoznamenali. Nebo co když se vás bude bát?

Jestli tohle dobře znáte a chcete s tím něco udělat, je tu pro vás tenhle zážitkový webinář.

Ohlasy rodičů

Webinář je součástí předplatného

V každé variantě předplatného získáte všechny webináře, přístup do kurzu, k prémiovým článkům a Nevýchovné komunitě. Vyberte si, jestli postupně, nebo najednou:

Máte otázku? Jsme tu pro vás

Jak webinář probíhá? +

Na našich webinářích:

  • Zjistíte, které rodičovské strategie vám teď ve výchově hází klacky pod nohy a odcizují vás s dětmi.
  • Dozvíte se, čím je nahradit, aby vám to doma fungovalo. A vybudovali jste s dětmi blízký, láskyplný vztah.
  • Zažijete si konkrétní situace z pohledu dítěte. Pochopíte, co cítí, co prožívá a co potřebuje jinak, aby s vámi chtělo spolupracovat.
  • Dostanete praktické tipy, které po skončení vysílání můžete doma okamžitě použít.

Aby se vám webináře dobře poslouchali, jsou rozdělené do krátkých kapitol. Snadno se v nich zorientujete a můžete si poslechnout vybranou část, pokud na víc třeba zrovna nemáte energii. I když doporučujeme slyšet webinář celý, někdy stačí i jedna věta, krůček nebo myšlenka, která vám doma aktuálně pomůže.

Co všechno předplatné obsahuje? +

Ve všech variantách předplatného vás čekají:

Webináře
12 legendárních webinářů s hlubokými zážitky z pohledu dítěte. Přehledně rozdělené do kapitol. Pustíte si je kdykoliv a můžete se k nim libovolně vracet.

Online kurz
Ucelené lekce nevýchovného kurzu, kterými prošlo 10.000+ rodičů v Čechách i ve světě. Krok za krokem začnete budovat bližší vztah se svými dětmi.

Prémiové články
40+ praktických článků, kde se z úplně nové perspektivy podíváte na palčivá témata každodenního rodičovství.

Komunita
Komunita stejně naladěných rodičů, kteří spolu už 10 let sdílí úspěchy i nezdary ve výchově. Podporují se v těžkých momentech a vzájemně si pomáhají vidět to, co jim ve vztahu s dětmi zatím uniká.

V čem se liší jednotlivé varianty předplatného? +

Přemýšlíte, jaké předplatné si vybrat? Tady jsou informace, které vám pomůžou se rozhodnout. 

Měsíční předplatné má největší výhodu v tom, že ho můžete z měsíce na měsíc přerušit, a když vám budeme chybět, zase se kdykoliv vrátit :)

Každý měsíc se vám v něm otevře jeden webinář a doporučené lekce kurzu. Rodičovskou komunitu a prémiové články máte přístupné okamžitě. Můžete v nich neomezeně číst, ptát se i diskutovat s ostatními rodiči.

Půlroční předplatné má oproti měsíčnímu výhodnější cenu. Dostanete od nás 1 měsíc zdarma.

Jinak funguje stejně, jako předplatné měsíční, tzn. lekce kurzu a webináře se vám otevírají postupně. Prémiové články i rodičovská komunita jsou vám k dispozici okamžitě.

Roční předplatné je cenově nejvýhodnější. Dostanete od nás 2 měsíce zdarma.

Navíc přístup ke kompletnímu kurzu Nevýchovy, 12 legendárním webinářům, prémiovým článkům i do rodičovské komunity získáte v roční variantě okamžitě. Takže si od začátku můžete neomezeně vybírat z celého obsahu a přečíst si nebo poslechnout, co vás právě zajímá.

No a dobrá zpráva nakonec. Z měsíční i půlroční varianty předplatného můžete kdykoli přejít na roční a jednoduše jen doplatit rozdíl.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám na e-mail [email protected]. Rádi vám s tím pomůžeme.

Další webináře

Odemkněte si přístup ke všem webinářům s Nevýchovným předplatným

Zobrazit všechny