Webinář o sobectví

Zjistěte, čím rodiče nechtěně způsobují, že dítě začne být sobec

A jak ho podpořit, aby se umělo rozdělit, ale taky si říct nesobecky o to svoje

5 částí webináře      60 min      Pro předplatitele

5 částí webináře      60 min
Pro předplatitele

Začít
Ukázka

Na webináři si ukážeme

  • Jak běžná výchova zabíjí v dítěti ochotu se s ostatními rozdělit, i když se ho k tomu snažíte vést a vysvětlujete, že být lakomý není hezké
  • Proč dítě ječí Nee, to je mojeee! a nechce půjčit hračku, ani když si s ní zrovna nehraje
  • Proč věta Půjč to chlapečkovi! nefunguje a vyvolává záchvaty vzteku. A jak zatíná klín i do vašeho vztahu – dítě se zatvrdí a najednou se vedle vás cítí samo
  • Jak reagovat, když odmítá věc půjčit. Abyste se vyhnuli bitkám na písku a scénám, kdy se vzteká, rve dětem hračky z ruky a vám je trapně, že ho nezvládáte
Jdeme na to

Jak dítě naučit, aby nebylo sobec, ale ani otloukánek, který si nechá všechno líbit

Aby se umělo s druhými rozdělit, ochotně třeba bráchovi nebo klukovi na hřišti půjčit svoje hračky. Ale taky si zdravě hájit to svoje. Třeba když mu někdo rve hračku z ruky nebo ho předbíhá ve frontě na klouzajdě.

Chtěli byste svoje dítě tohle naučit?

Ne jenom pro teď, kdy ho ještě máte pod křídly a můžete se ozvat za něj. Ale i tak celkově do života, aby mezi ostatními obstálo?

Na webináři si ukážeme 2 překvapivě jednoduché věci, které přesně k tomuhle vedou. Vrací dětem jejich vrozenou vstřícnost, a současně i zdravé, nesobecké sebevědomí.

Ohlasy rodičů

Webinář je součástí předplatného

V každé variantě předplatného získáte všechny webináře, přístup do kurzu, k prémiovým článkům a Nevýchovné komunitě. Vyberte si, jestli postupně, nebo najednou:

Máte otázku? Jsme tu pro vás

Jak webinář probíhá? +

Na našich webinářích:

  • Zjistíte, které rodičovské strategie vám teď ve výchově hází klacky pod nohy a odcizují vás s dětmi.
  • Dozvíte se, čím je nahradit, aby vám to doma fungovalo. A vybudovali jste s dětmi blízký, láskyplný vztah.
  • Zažijete si konkrétní situace z pohledu dítěte. Pochopíte, co cítí, co prožívá a co potřebuje jinak, aby s vámi chtělo spolupracovat.
  • Dostanete praktické tipy, které po skončení vysílání můžete doma okamžitě použít.

Aby se vám webináře dobře poslouchali, jsou rozdělené do krátkých kapitol. Snadno se v nich zorientujete a můžete si poslechnout vybranou část, pokud na víc třeba zrovna nemáte energii. I když doporučujeme slyšet webinář celý, někdy stačí i jedna věta, krůček nebo myšlenka, která vám doma aktuálně pomůže.

Co všechno předplatné obsahuje? +

Ve všech variantách předplatného vás čekají:

Webináře
12 legendárních webinářů s hlubokými zážitky z pohledu dítěte. Přehledně rozdělené do kapitol. Pustíte si je kdykoliv a můžete se k nim libovolně vracet.

Online kurz
Ucelené lekce nevýchovného kurzu, kterými prošlo 10.000+ rodičů v Čechách i ve světě. Krok za krokem začnete budovat bližší vztah se svými dětmi.

Prémiové články
40+ praktických článků, kde se z úplně nové perspektivy podíváte na palčivá témata každodenního rodičovství.

Komunita
Komunita stejně naladěných rodičů, kteří spolu už 10 let sdílí úspěchy i nezdary ve výchově. Podporují se v těžkých momentech a vzájemně si pomáhají vidět to, co jim ve vztahu s dětmi zatím uniká.

V čem se liší jednotlivé varianty předplatného? +

Přemýšlíte, jaké předplatné si vybrat? Tady jsou informace, které vám pomůžou se rozhodnout. 

Měsíční předplatné má největší výhodu v tom, že ho můžete z měsíce na měsíc přerušit, a když vám budeme chybět, zase se kdykoliv vrátit :)

Každý měsíc se vám v něm otevře jeden webinář a doporučené lekce kurzu. Rodičovskou komunitu a prémiové články máte přístupné okamžitě. Můžete v nich neomezeně číst, ptát se i diskutovat s ostatními rodiči.

Půlroční předplatné má oproti měsíčnímu výhodnější cenu. Dostanete od nás 1 měsíc zdarma.

Jinak funguje stejně, jako předplatné měsíční, tzn. lekce kurzu a webináře se vám otevírají postupně. Prémiové články i rodičovská komunita jsou vám k dispozici okamžitě.

Roční předplatné je cenově nejvýhodnější. Dostanete od nás 2 měsíce zdarma.

Navíc přístup ke kompletnímu kurzu Nevýchovy, 12 legendárním webinářům, prémiovým článkům i do rodičovské komunity získáte v roční variantě okamžitě. Takže si od začátku můžete neomezeně vybírat z celého obsahu a přečíst si nebo poslechnout, co vás právě zajímá.

No a dobrá zpráva nakonec. Z měsíční i půlroční varianty předplatného můžete kdykoli přejít na roční a jednoduše jen doplatit rozdíl.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám na e-mail [email protected]. Rádi vám s tím pomůžeme.

Další webináře

Odemkněte si přístup ke všem webinářům s Nevýchovným předplatným

Zobrazit všechny