Webinář o důvěře

3 situace, ve kterých každý den přicházíme o důvěru svých dětí

+ 3 jednoduché tipy, jak ji postupně zase obnovit

5 částí webináře      60 min      Pro předplatitele

5 částí webináře      60 min
Pro předplatitele

Začít
Ukázka

Na webináři si ukážeme

  • 3 momenty, ve kterých jako přes kopírák opakujete výchovu svých rodičů. I když jste si na začátku řekli: Nebudu jako máma
  • Proč vám děti přestávají věřit, takže se nakonec svěřují radši kamarádce než vám. Anebo babičce (té, co vás jako děti srovnala na jednu hromadu)
  • Jak vám tahle tichá nedůvěra dokáže doma zatnout – dítě najednou zlobí, odsekává a v pubertě ho slyšíte do mobilu říkat: Máma je hrozná
  • Pojďte tenhle kolotoč zastavit a vrátit se „na začátek“. Ať máte se svým dítětem k sobě zase blízko a už o to nepřijdete
Jdeme na to

Jak v dítěti nepotlačit to nejcennější, co máme. Jeho důvěru

Taky vás někdy napadá, že těch jemných věcí, které můžeme ve výchově zvorat, je tolik, že z toho nejde vyjít vítězně?

Jestli ano, nezoufejte. Máme to občas asi každý.

Přesto je ale pár věcí, na které můžeme dát pozor. Zvorat je nemusíme :) A ony náš vztah podrží teď i ve složitějších chvílích.

Jednou takovou je právě důvěra s dětmi.

Aby věděly, že za námi můžou vždycky přijít, i kdyby měly průšvih jako vrata. Aby nám věřily. A nebály se doma s čímkoliv svěřit.

Zdá se to možná samozřejmé.

Ale není. A divili byste se, kolik dětí před rodiči svoje problémy skrývá a kolik rodičů nemá ponětí, co všechno si v sobě jejich dítě řeší.

Přitom to jsou vlastně maličkosti s velkým dopadem, co můžeme každý den udělat, aby se nám děti nezačaly vzdalovat a důvěřovaly nám

Proto přijďte na webinář prokouknout a hned i změnit 3 situace, ve kterých opakujeme chyby svých rodičů a zbytečně tím o důvěru dětí přicházíme.

Ohlasy rodičů

Webinář je součástí předplatného

V každé variantě předplatného získáte všechny webináře, přístup do kurzu, k prémiovým článkům a Nevýchovné komunitě. Vyberte si, jestli postupně, nebo najednou:

Máte otázku? Jsme tu pro vás

Jak webinář probíhá? +

Na našich webinářích:

  • Zjistíte, které rodičovské strategie vám teď ve výchově hází klacky pod nohy a odcizují vás s dětmi.
  • Dozvíte se, čím je nahradit, aby vám to doma fungovalo. A vybudovali jste s dětmi blízký, láskyplný vztah.
  • Zažijete si konkrétní situace z pohledu dítěte. Pochopíte, co cítí, co prožívá a co potřebuje jinak, aby s vámi chtělo spolupracovat.
  • Dostanete praktické tipy, které po skončení vysílání můžete doma okamžitě použít.

Aby se vám webináře dobře poslouchali, jsou rozdělené do krátkých kapitol. Snadno se v nich zorientujete a můžete si poslechnout vybranou část, pokud na víc třeba zrovna nemáte energii. I když doporučujeme slyšet webinář celý, někdy stačí i jedna věta, krůček nebo myšlenka, která vám doma aktuálně pomůže.

Co všechno předplatné obsahuje? +

Ve všech variantách předplatného vás čekají:

Webináře
12 legendárních webinářů s hlubokými zážitky z pohledu dítěte. Přehledně rozdělené do kapitol. Pustíte si je kdykoliv a můžete se k nim libovolně vracet.

Online kurz
Ucelené lekce nevýchovného kurzu, kterými prošlo 10.000+ rodičů v Čechách i ve světě. Krok za krokem začnete budovat bližší vztah se svými dětmi.

Prémiové články
40+ praktických článků, kde se z úplně nové perspektivy podíváte na palčivá témata každodenního rodičovství.

Komunita
Komunita stejně naladěných rodičů, kteří spolu už 10 let sdílí úspěchy i nezdary ve výchově. Podporují se v těžkých momentech a vzájemně si pomáhají vidět to, co jim ve vztahu s dětmi zatím uniká.

V čem se liší jednotlivé varianty předplatného? +

Přemýšlíte, jaké předplatné si vybrat? Tady jsou informace, které vám pomůžou se rozhodnout. 

Měsíční předplatné má největší výhodu v tom, že ho můžete z měsíce na měsíc přerušit, a když vám budeme chybět, zase se kdykoliv vrátit :)

Každý měsíc se vám v něm otevře jeden webinář a doporučené lekce kurzu. Rodičovskou komunitu a prémiové články máte přístupné okamžitě. Můžete v nich neomezeně číst, ptát se i diskutovat s ostatními rodiči.

Půlroční předplatné má oproti měsíčnímu výhodnější cenu. Dostanete od nás 1 měsíc zdarma.

Jinak funguje stejně, jako předplatné měsíční, tzn. lekce kurzu a webináře se vám otevírají postupně. Prémiové články i rodičovská komunita jsou vám k dispozici okamžitě.

Roční předplatné je cenově nejvýhodnější. Dostanete od nás 2 měsíce zdarma.

Navíc přístup ke kompletnímu kurzu Nevýchovy, 12 legendárním webinářům, prémiovým článkům i do rodičovské komunity získáte v roční variantě okamžitě. Takže si od začátku můžete neomezeně vybírat z celého obsahu a přečíst si nebo poslechnout, co vás právě zajímá.

No a dobrá zpráva nakonec. Z měsíční i půlroční varianty předplatného můžete kdykoli přejít na roční a jednoduše jen doplatit rozdíl.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám na e-mail [email protected]. Rádi vám s tím pomůžeme.

Další webináře

Odemkněte si přístup ke všem webinářům s Nevýchovným předplatným

Zobrazit všechny