Webinář o dětském sebevědomí

Objevte 3 nenápadné záseky, které mohou dětem zbytečně krást sebevědomí

Zvlášť časté u prvorozených dětí

6 částí webináře      73 min      Pro předplatitele

6 částí webináře      73 min
Pro předplatitele

Začít
Ukázka

Na webináři si ukážeme

  • 3 momenty, kdy prvorozené dítě ztrácí v rodině pocit jistoty a začíná se bát o vaši lásku. Přestože se ho snažíte podporovat a dělat pro něj to nejlepší
  • Jak dobře míněné věty „Ty jsi moje šikulka. Ty jsi můj velkej kluk“ nenápadně sráží dětem sebevědomí. A čím je nahradit, když nechcete z prvorozeného vychovat úzkostlivé dítě
  • Co dělat, když se do rodiny narodí další sourozenec, aby ten starší nezačal zlobit a žárlit a měl k miminku od začátku hezký vztah
  • A jestli se vám to už děje – mladší se narodil a starší začal být divoký, zlobivý, ukňouraný – jak mu i zpětně pomoct. Aby se zase uklidnil a vám se ulevilo, že to s ním v klidu zvládáte
Jdeme na to

3 záseky ve výchově, které děti připravují o sebevědomí

Možná se taky snažíte svoje dítě ve všem podporovat a dělat pro něj to nejlepší?

Chcete, aby mělo nejlepší jídlo, nejlepší pleny, nejbezpečnější autosedačku, nejlepšího doktora, nejlepší zážitky, nejlepší školku, výbornou školu, aby se co nejlíp rozvíjelo…

A víte, na jednu stranu ano, je úplně jasné, že chceme pro svoje dítě to nejlepší. A zvlášť pokud je to první dítě, že jo. Toužíme mu dát veškerou dobrou péči a vůbec nic nepokazit.

Jenže na druhou stranu se právě tahle naše nejlepší péče neviditelně podepisuje na dětském sebevědomí.

A děje se to tak nenápadně, mezi řádky, že si toho starostliví milující rodiče málokdy v zárodku všimnou a zpozorují až důsledky.

Takže najednou je třeba z jejich zlatého Kubíka divoký kluk, který je navenek ošklivý a surový na mladšího brášku, a přitom někde hluboko uvnitř ustrašený a nejistý. A z jejich šikovné Aničky je najednou úzkostlivá holka, která si vůbec nevěří a klepe se ve škole před dvojkou z diktátu.

A máma s tátou vůbec netuší proč.

Proto vás teď zveme, pojďte na webinář zjistit, čím se to může stát. Aby vás s vaším dítětem nic podobného nezaskočilo.

A pokud už se tyhle scénáře ve vaší rodině rozjíždějí, pojďte je zastavit hned v začátcích.

Ohlasy rodičů

Webinář je součástí předplatného

V každé variantě předplatného získáte všechny webináře, přístup do kurzu, k prémiovým článkům a Nevýchovné komunitě. Vyberte si, jestli postupně, nebo najednou:

Máte otázku? Jsme tu pro vás

Jak webinář probíhá? +

Na našich webinářích:

  • Zjistíte, které rodičovské strategie vám teď ve výchově hází klacky pod nohy a odcizují vás s dětmi.
  • Dozvíte se, čím je nahradit, aby vám to doma fungovalo. A vybudovali jste s dětmi blízký, láskyplný vztah.
  • Zažijete si konkrétní situace z pohledu dítěte. Pochopíte, co cítí, co prožívá a co potřebuje jinak, aby s vámi chtělo spolupracovat.
  • Dostanete praktické tipy, které po skončení vysílání můžete doma okamžitě použít.

Aby se vám webináře dobře poslouchali, jsou rozdělené do krátkých kapitol. Snadno se v nich zorientujete a můžete si poslechnout vybranou část, pokud na víc třeba zrovna nemáte energii. I když doporučujeme slyšet webinář celý, někdy stačí i jedna věta, krůček nebo myšlenka, která vám doma aktuálně pomůže.

Co všechno předplatné obsahuje? +

Ve všech variantách předplatného vás čekají:

Webináře
12 legendárních webinářů s hlubokými zážitky z pohledu dítěte. Přehledně rozdělené do kapitol. Pustíte si je kdykoliv a můžete se k nim libovolně vracet.

Online kurz
Ucelené lekce nevýchovného kurzu, kterými prošlo 10.000+ rodičů v Čechách i ve světě. Krok za krokem začnete budovat bližší vztah se svými dětmi.

Prémiové články
40+ praktických článků, kde se z úplně nové perspektivy podíváte na palčivá témata každodenního rodičovství.

Komunita
Komunita stejně naladěných rodičů, kteří spolu už 10 let sdílí úspěchy i nezdary ve výchově. Podporují se v těžkých momentech a vzájemně si pomáhají vidět to, co jim ve vztahu s dětmi zatím uniká.

V čem se liší jednotlivé varianty předplatného? +

Přemýšlíte, jaké předplatné si vybrat? Tady jsou informace, které vám pomůžou se rozhodnout. 

Měsíční předplatné má největší výhodu v tom, že ho můžete z měsíce na měsíc přerušit, a když vám budeme chybět, zase se kdykoliv vrátit :)

Každý měsíc se vám v něm otevře jeden webinář a doporučené lekce kurzu. Rodičovskou komunitu a prémiové články máte přístupné okamžitě. Můžete v nich neomezeně číst, ptát se i diskutovat s ostatními rodiči.

Půlroční předplatné má oproti měsíčnímu výhodnější cenu. Dostanete od nás 1 měsíc zdarma.

Jinak funguje stejně, jako předplatné měsíční, tzn. lekce kurzu a webináře se vám otevírají postupně. Prémiové články i rodičovská komunita jsou vám k dispozici okamžitě.

Roční předplatné je cenově nejvýhodnější. Dostanete od nás 2 měsíce zdarma.

Navíc přístup ke kompletnímu kurzu Nevýchovy, 12 legendárním webinářům, prémiovým článkům i do rodičovské komunity získáte v roční variantě okamžitě. Takže si od začátku můžete neomezeně vybírat z celého obsahu a přečíst si nebo poslechnout, co vás právě zajímá.

No a dobrá zpráva nakonec. Z měsíční i půlroční varianty předplatného můžete kdykoli přejít na roční a jednoduše jen doplatit rozdíl.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám na e-mail [email protected]. Rádi vám s tím pomůžeme.

Další webináře

Odemkněte si přístup ke všem webinářům s Nevýchovným předplatným

Zobrazit všechny