Katka Králová na Svobodě NaŽivo

Jak dítěti pomoct ke skutečné zodpovědnosti

Zodpovědnost je jedno z největších rodičovských témat. A jedna z nejčastějších otázek, které v Nevýchově od rodičů dostáváme. Naučit děti, aby byly zodpovědné, si přeje snad každá máma a každý táta. Souhlasíte? Pokud ano, je skvělé, že jste tu teď s námi.

Se zodpovědností je to totiž celé úplně jinak. Katka o tom mluví na konferenci Svoboda NaŽivo. Ve svém vystoupení vás “donutí” si uvědomit, jak je to se zodpovědností doopravdy. A prozradí, co je potřeba udělat, když chceme zodpovědnost vypěstovat v dětech.

A pokud chcete jít do hloubky, to znamená nejenom vědět, ale začít to s dětmi žít:

Naučit je, aby byly skutečně zodpovědné. Aby z nich vyrostli dospělí, kteří převzali odpovědnost za svůj život. Ale taky, aby se uměly postavit samy za sebe a uspěly. A aby se za sebe uměly postavit tak, že to nebude na úkor druhých... Pak vás taky bude zajímat Výchova Nevýchovou, kde se přesně tohle rodiče naučí. Zjistěte o tom víc: O kurzu Výchova Nevýchovou

PS:
Když rodiče mluví o zodpovědnosti, málokdy vnímají rozdíl mezi zodpovědností a pseudozodpovědností. Víte, co většina rodičů považuje za zodpovědnost? Podívejte se na video.

Záznam Katky přednášky z letošní Svobody NaŽivo vám přinášíme v rekordním čase, jen pár dní po skončení konference. A tak díky celému týmu organizátorů, který se na tom podílel <3

Vyšel úplně nový kurz Nevýchovy

Je v něm 2x tolik unikátního obsahu než ve starém kurzu. Je plný technických vychytávek, nových funkcí a neocenitelných zkušeností, informací a zážitků, které nikde jinde nezazněly.

A i tak je pro vás dočasně za cenu starého kurzu, kterou si nově můžete rozložit až na 12 malých splátek po čtyřech stovkách měsíčně. Bez navýšení.

Chceme vás tím podpořit, protože víme, že spousta z vás je teď s dětmi doma. A možná cítíte, že je to ta pravá chvíle pustit se do změny a začít s dětmi jinak, abyste se spolu měli dobře a všem se vám doma ulevilo.

Vše o kurzu

Napište mi: Jak to vidíte se zodpovědností vy?