Katka Králová na Svobodě NaŽivo

Jak dítěti pomoct ke skutečné zodpovědnosti

Zodpovědnost je jedno z největších rodičovských témat. A jedna z nejčastějších otázek, které v Nevýchově od rodičů dostáváme. Naučit děti, aby byly zodpovědné, si přeje snad každá máma a každý táta. Souhlasíte? Pokud ano, je skvělé, že jste tu teď s námi.

Se zodpovědností je to totiž celé úplně jinak. Katka o tom mluví na konferenci Svoboda NaŽivo. Ve svém vystoupení vás “donutí” si uvědomit, jak je to se zodpovědností doopravdy. A prozradí, co je potřeba udělat, když chceme zodpovědnost vypěstovat v dětech.

A pokud chcete jít do hloubky, to znamená nejenom vědět, ale začít to s dětmi žít:

Naučit je, aby byly skutečně zodpovědné. Aby z nich vyrostli dospělí, kteří převzali odpovědnost za svůj život. Ale taky, aby se uměly postavit samy za sebe a uspěly. A aby se za sebe uměly postavit tak, že to nebude na úkor druhých... Pak vás taky bude zajímat Výchova Nevýchovou, kde se přesně tohle rodiče naučí. Zjistěte o tom víc: O kurzu Výchova Nevýchovou

PS:
Když rodiče mluví o zodpovědnosti, málokdy vnímají rozdíl mezi zodpovědností a pseudozodpovědností. Víte, co většina rodičů považuje za zodpovědnost? Podívejte se na video.

Záznam Katky přednášky z letošní Svobody NaŽivo vám přinášíme v rekordním čase, jen pár dní po skončení konference. A tak díky celému týmu organizátorů, který se na tom podílel <3

Vyšel nový kurz Nevýchovy

Je v něm 2x tolik unikátního obsahu než ve starém kurzu. Je plný technických vychytávek, nových funkcí a neocenitelných zkušeností, informací a zážitků, které nikde jinde nezazněly a v takhle ucelené podobě ani nezazní.

Umí pomoct se vztekáním, zlobením a neposlušností, stejně jako se sourozeneckými vztahy nebo nezvladatelnými dětskými i rodičovskými emocemi.

Přidali jsme možnost rozložit si ho do malých splátek bez navýšení, po necelé pětistovce měsíčně. Chceme vás tím podpořit, protože víme, že toho máte letos s dětmi nad hlavu. Řešili jste karanténu, ponorku, domácí výuku, možná i domácí rozpočet, a není to jednoduché.

A možná právě teď toužíte něco doma změnit a začít s dětmi jinak, aby to všechno bylo u vás víc v klidu a bylo vám spolu dobře.

Podívejte se, jak nový kurz funguje a s čím může pomoct právě vám a vašim dětem:

Prohlédnout kurz

Napište mi: Jak to vidíte se zodpovědností vy?