Webinář o vzteku

Zjistěte, jak dobře zvládnout dětský hysterák

a zabraňte tomu, že si vaše dítě začne vztekáním vynucovat pozornost

4 části webináře      45 min      Pro předplatitele

4 části webináře      45 min
Pro předplatitele

Začít
Ukázka

Na webináři si ukážeme

  • Jakou největší chybu rodiče dělají, když se pokouší uklidnit vzteklé dítě. Abyste se jí mohli vyhnout a nerozjížděli jste další a další záchvaty vzteku
  • Proč na scény nezabírá domlouvání, vysvětlování ani důrazné Přestaň! – a co udělat místo toho, aby se dítě zklidnilo a vy jste si nepřipadali jako neschopný rodič, co ho nezvládá
  • Jak vaše reakce na vztek ovlivňuje chování dítěte i do budoucna. Právě teď ho totiž můžete naučit, jestli vám bude dělat vzteklé scény kvůli všemu, nebo jestli se s vámi v klidu domluví
Jdeme na to

Záchvaty vzteku u dětí: Jak na ně reagovat a vyhnout se scénám doma i na veřejnosti

Zažíváte s dítětem vzteklé scény?

Někdy má takový záchvat vzteku, že ječí, dupe, válí se po zemi a nereaguje na nic? Možná se v tu chvíli cítíte bezradní, rádi byste to s ním zvládli po dobrém, ale nejde to.

A někdy vám možná pěkně tečou nervy. Zlobíte se na to ječící dítě, se kterým nejde hnout, ale vlastně i trochu na sebe, že si s ním nedokážete poradit. Zvlášť když se vztekne někde venku a všichni po vás koukají.

A taky se možná v koutku duše bojíte, jestli vám z něj neroste nějaký nezvladatelný hajzlík?

Asi už jste zkoušeli všechny možné a nemožné metody. Po dobrém, po zlém... Ale jestli to teď tady čtete, tak na něj nic z toho nezabírá. Je to tak?

Tak pojďte zjistit, jak to jde zvládnout jinak, na jeden z našich nejsledovanějších webinářů.

Ohlasy rodičů

Webinář je součástí předplatného

V každé variantě předplatného získáte všechny webináře, přístup do kurzu, k prémiovým článkům a Nevýchovné komunitě. Vyberte si, jestli postupně, nebo najednou:

Máte otázku? Jsme tu pro vás

Jak webinář probíhá? +

Na našich webinářích:

  • Zjistíte, které rodičovské strategie vám teď ve výchově hází klacky pod nohy a odcizují vás s dětmi.
  • Dozvíte se, čím je nahradit, aby vám to doma fungovalo. A vybudovali jste s dětmi blízký, láskyplný vztah.
  • Zažijete si konkrétní situace z pohledu dítěte. Pochopíte, co cítí, co prožívá a co potřebuje jinak, aby s vámi chtělo spolupracovat.
  • Dostanete praktické tipy, které po skončení vysílání můžete doma okamžitě použít.

Aby se vám webináře dobře poslouchali, jsou rozdělené do krátkých kapitol. Snadno se v nich zorientujete a můžete si poslechnout vybranou část, pokud na víc třeba zrovna nemáte energii. I když doporučujeme slyšet webinář celý, někdy stačí i jedna věta, krůček nebo myšlenka, která vám doma aktuálně pomůže.

Co všechno předplatné obsahuje? +

Ve všech variantách předplatného vás čekají:

Webináře
12 legendárních webinářů s hlubokými zážitky z pohledu dítěte. Přehledně rozdělené do kapitol. Pustíte si je kdykoliv a můžete se k nim libovolně vracet.

Online kurz
Ucelené lekce nevýchovného kurzu, kterými prošlo 10.000+ rodičů v Čechách i ve světě. Krok za krokem začnete budovat bližší vztah se svými dětmi.

Prémiové články
40+ praktických článků, kde se z úplně nové perspektivy podíváte na palčivá témata každodenního rodičovství.

Komunita
Komunita stejně naladěných rodičů, kteří spolu už 10 let sdílí úspěchy i nezdary ve výchově. Podporují se v těžkých momentech a vzájemně si pomáhají vidět to, co jim ve vztahu s dětmi zatím uniká.

V čem se liší jednotlivé varianty předplatného? +

Přemýšlíte, jaké předplatné si vybrat? Tady jsou informace, které vám pomůžou se rozhodnout. 

Měsíční předplatné má největší výhodu v tom, že ho můžete z měsíce na měsíc přerušit, a když vám budeme chybět, zase se kdykoliv vrátit :)

Každý měsíc se vám v něm otevře jeden webinář a doporučené lekce kurzu. Rodičovskou komunitu a prémiové články máte přístupné okamžitě. Můžete v nich neomezeně číst, ptát se i diskutovat s ostatními rodiči.

Půlroční předplatné má oproti měsíčnímu výhodnější cenu. Dostanete od nás 1 měsíc zdarma.

Jinak funguje stejně, jako předplatné měsíční, tzn. lekce kurzu a webináře se vám otevírají postupně. Prémiové články i rodičovská komunita jsou vám k dispozici okamžitě.

Roční předplatné je cenově nejvýhodnější. Dostanete od nás 2 měsíce zdarma.

Navíc přístup ke kompletnímu kurzu Nevýchovy, 12 legendárním webinářům, prémiovým článkům i do rodičovské komunity získáte v roční variantě okamžitě. Takže si od začátku můžete neomezeně vybírat z celého obsahu a přečíst si nebo poslechnout, co vás právě zajímá.

No a dobrá zpráva nakonec. Z měsíční i půlroční varianty předplatného můžete kdykoli přejít na roční a jednoduše jen doplatit rozdíl.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám na e-mail [email protected]. Rádi vám s tím pomůžeme.

Další webináře

Odemkněte si přístup ke všem webinářům s Nevýchovným předplatným

Zobrazit všechny