Díky, že jste s námi byli v kurzu

Jak asi víte, garantované 2 roky už uplynuly, ale přidali jsme vám k nim nějaký čas navíc :) a nechávali kurz běžet. Už před dvěma lety jsme vám ale psali, že časem se to změní a se starým kurzem se pomalu rozloučíme, pamatujete?

Proto jsme tu teď s informací.

31. března 2022 starý kurz Nevýchovy skončil.

A my vám ze srdce přejeme dobrou další cestu.

Každý krůček měl smysl

Věříme, že jste svůj čas v kurzu využili tak nejlíp, jak to šlo. A pokud jste jím opravdu poctivě prošli, že doma cítíte změny. Možná si teď víc nasloucháte. Víc si navzájem rozumíte. Anebo se možná míň stresujete, když se vám nějaká situace nepovede. Protože už víte, že cesta je cíl a že důležitější než rodičovská dokonalost jsou vaše každodenní malé krůčky s dětmi.

Tak ať se vám spolu daří. Moc rádi jsme šli kus cesty s vámi a buďte si jistí, že nic z toho, co jste během kurzu s dětmi prožili a zvládli, se neztratí.

Ale já jsem to nestihl/a…

Taky je ale možné, že se vám nepovedlo kurzem projít. Pustili jste si první videa a pak jste ho schovali do šuplíku. I tak to někdy je, že věci z nejrůznějších důvodů odložíme. Zpětně je nám to pak třeba i líto, nebo jsme naštvaní, co všechno jsme nestihli, ale tehdy to prostě nešlo.

Tak jestli to náhodou máte takhle, rozumíme, i tyhle okamžiky patří k životu. Možná nebyl váš čas, nebo možná jste si jen potřebovali uvědomit, že vaše cesta teď vede jinudy.

Ale jestli jste naopak byli v kurzu jako doma a říkáte si, že se vám bude stýskat, zvykli jste si na videa s Katkou, chodili jste se k nim dobít energií... Tak jestli chcete, zůstaňte s námi dál v kontaktu a čerpejte Nevýchovnou inspiraci na našem blogu, na facebooku, na webinářích, rádi vás uvidíme :)

A pokud jste někdy přemýšleli i o novém kurzu Nevýchovy, i v něm jste kdykoliv srdečně vítaní. Je jedno, jestli jste starý kurz dokoukali, nebo ne. Nový kurz funguje nezávisle na něm. Tady o něm máte všechny informace, chcete-li.

Tak hodně štěstí 🍀

Vaše Nevýchova