Co dělat, když se dítě vzteká

Vyhněte se 3 chybám, které záchvaty vzteku zhoršují, a zvládněte hysterák bez boje

Průvodce pro rodiče. ZDARMA

Zažíváte vzteklé scény? A cítíte se hrozně, když všichni okolo ví nejlíp, co byste měli s tím vzteklým dítětem udělat, a vám nic nezabírá? Zkoušíte ho zklidnit po dobrém, po zlém, marně? Tak nezoufejte a koukněte, co s tím:

Pošlete si Průvodce

Co dělat, když se dítě vzteká. Průvodce zdarma

Pomůžeme vám vyhnout se 3 chybám, které záchvaty vzteku zhoršují, a zvládnout hysterák bez boje. Průvodce vám pošleme obratem na e-mail:

Svůj e-mail nám svěřilo už 759 000 rodičů. Jste v bezpečí.

Proč Průvodce číst

Zaručených návodů „jak na vzteklé dítě“ je plný internet, všimli jste si? A možná si říkáte: každá rada dobrá, jen ať se přestane vztekat. Ale všimli jste si taky, kolik tam po večerech sedí zoufalých rodičů, převážně maminek, kterým žádná z těch rad nepomáhá?

Tušíte proč?

Protože všechny ty rychlé rady při hysteráku – odváděním pozornosti počínaje a naplácáním na zadek konče – mají jednu vadu. Nepočítají s tím, že dětské záchvaty vzteku mají svoje příčiny.

A tak kdykoliv rodič tyhle návody použije (často ze zoufalství, když mu to dítě už přerůstá přes hlavu), musí počítat s tím, že hasí jen důsledky – neřeší problém. A tudíž, že se problém bude zhoršovat.

V Průvodci vám nabízíme cestu jinou:

Pochopit dětský hysterák a účinně na něj zareagovat. A tím nejen pomoct dítěti, aby se co nejdřív uklidnilo, ale taky předcházet problémům do budoucna (třeba tomu, aby vás vaše dítě nezačalo vztekáním vydírat).


Díky Nevýchově jsem pochopila, co je to mateřství a jak si jej mám užít. Navíc jsem zjistila, že to moje šílený dítě není tak šílený, jak jsem si myslela. …

Moje beruška má něco málo přes 2 roky a při každém oblíkání se mě ptá: A maminko, kam jedeme? Všechno jí vysvětlím a zeptám se jí, co na to ona, a je to :D Ještě nedávno to vypadalo jako šílenej problém, někam jet, a najednou se to změnilo – ne, já jsem změnila přístup. Už žádné hysterické scény a nic podobného.

- Lucie

Co v Průvodci najdete

  • Koukneme spolu, který přístup je při dětském hysteráku účinnější – tvrdá ruka, nebo mírné vysvětlování? Nebo ani jedno z toho?
  • Objevíme 3 časté rodičovské chyby, které záchvaty vzteku neřeší a situaci jen zhoršují. Takže se jim budete moct vyhnout.
  • Ukážeme si 4 kroky, jak při záchvatu vzteku reagovat, abyste nepřilévali olej do ohně a necítili se jako nejhorší rodič na planetě, protože neumíte svoje dítě uklidnit.
  • A nakonec vám dáme tip, kudy dál, když chcete, aby u vás doma každodenní scény, vyvádění a emoční výlevy všeho druhu přestaly úplně.

Praktické informace

18 stránek
3 časté chyby rodičů
4 kroky při záchvatu vzteku
nové souvislosti dětských hysteráků
komplet online
přečtete ho i na mobilu
je zdarma :)
pošleme vám ho obratem na e-mail

Co v Průvodci naopak nenajdete

Jestli hledáte další zaručenou metodu, jak na dítě, aby se okamžitě přestalo vztekat, tu pro vás nemáme. Takže vám nebudeme radit: nevšímejte si ho, dejte ho za dveře, rychle ho něčím zabavte… Těchhle rad už jste asi slyšeli milion. A navíc jsou velmi ošemetné, v Průvodci zjistíte proč.

Nebudeme vám ani říkat, že se musíte obrnit trpělivostí, protože tohle je jen období a jednou to přejde. To bychom vám moc neprospěli.

Místo toho vám pomůžeme přestat se cítit jako příšerný rodič a líp porozumět svému dítěti. Abyste si věděli s jeho vztekem rady a dokázali se z hysteráku vymotat. Bez výčitek, bez plácnutí a hlavně bez bolavých šrámů na dětské duši.

Zní vám to nadějně? :) Tak na nic nečekejte a jdeme na to:

Pošlete si Průvodce

Co dělat, když se dítě vzteká. Průvodce zdarma

Pomůžeme vám vyhnout se 3 chybám, které záchvaty vzteku zhoršují, a zvládnout hysterák bez boje. Průvodce vám pošleme obratem na e-mail:

Svůj e-mail nám svěřilo už 759 000 rodičů. Jste v bezpečí.