Online kurz Výchova Nevýchovou

Jak vyřešit, co vás teď trápí s dětmi, a začít si rozumět

Vyberte si ze dvou verzí:

Více
Více

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí.

Dárkové poukazy

Pro absolventy online kurzu


Máme v plánu


Otázky a odpovědi

Od kolika let jde Nevýchova aplikovat? Mám malé dítě, půjde to na něj použít?

Stejně jako začnete s autoritativním přístupem hned od narození, můžete začít i s Nevýchovou. Víc jak 30% rodičů v našich kurzech má děti, které ještě nemluví. Stejně jako oni si můžete vytvořit náskok do let, kdy se s vámi dítě začne bavit, a předejít období vzdoru.

Už jsem byla na jiných kurzech, myslím, že se tu nedozvím nic nového. V čem je tenhle kurz jiný?

Tenhle kurz je prostě jiný. Ale nevěřte nám, poslechněte si to od ostatních rodičů:

“Já osobně jsem si upřímně po prvním oťukání před kurzem říkala, že asi Ameriku neobjevím, absolvovala jsem R+R (kdo nezná, je to Respektovat a být respektován) – snaha o respektující přístup k dítěti, pořád jsem nevěděla, proč mi to nefunguje a proč mi to nesedí. Strašně špatně jsem byla z toho, co bylo odpřednášené, schopná převádět věci do praxe. Díky Katce jsem si doplnila poslední dílek do mozaiky. Takže jsem Ameriku nakonec objevila a za to děkuji i za své děti. R+R je jako naučit se Nevýchovu nazpaměť – nabiflovat, když to tak necítím — Nevýchova je o tom naučit se to cítit a žít.”

– Ivana

Jsou v kurzu i tátové, nebo jsou tam samé ženy?

V kurzu máme spoustu skvělých tatínků. Naše kurzy nejsou určené specificky pro ženy. Jsou tu pro všechny rodiče, kteří chtějí doma něco změnit a mít se s dětmi dobře.

Když mám teď miminko, je pro mě verze Děti 0-3. Budu si muset pořídit i tu druhou, až bude moje dítě starší?

Ne. Ve verzi Děti 0-3 dostanete i základní principy Nevýchovy, které fungují všude, bez ohledu na věk. Ty jsou v obou verzích kurzu. Navíc, když se teď spolu naučíte si rozumět, budete si vědět rady i později, až vaše dítě povyroste.

Mému dítěti jsou právě 3 roky. To už se mi asi nevyplatí verze Děti 0-3?

Vyplatí. Předškoláky ani teenagery zatím neřešíte a situace s tříleťáčkem jsou ještě hodně podobné těm s batolaty. Viz taky předešlá odpověď: Ve verzi Děti 0-3 dostanete i základní principy Nevýchovy, které fungují všude, bez ohledu na věk. Navíc, když se teď spolu naučíte si rozumět, budete si vědět rady i pak, až vaše dítě povyroste.

Budete mi říkat, abych nechala děti na pospas sobě? Je tohle liberální výchova?

Ne, tohle není liberální výchova, ve které si dítě dělá, co chce, a rodiče a okolí šílí. Je to přístup, který vám pomůže se s dětmi domluvit na řešeních, která budou vždy vyhovovat všem. Děti s Nevýchovou začínají být zodpovědné, rozumné a vstřícné.

Můj partner / partnerka to dělá ale úplně jinak a tohle ho / ji nezajímá. Bude to fungovat i tak?

Ano, bude. Slovy maminky z kurzu:

“S tatínkem syna, s kterým jsme se rozvedli, jsme měli trochu extrém. Oba to máme jinak. Dřív mě to rozčilovalo. Díky Nevýchově jsem pochopila, že to mají jinak. Když tam syna dám, je to jenom prostředí, ve kterém si vyzkouší okolní svět. Je dobře, že si to může vyzkoušet v bezpečí a umí si s tím poradit.”

– Kateřina

Co znamená, že je to online? A musím být u počítače přesně v nějaký čas?

Ne, to nemusíte. Dostanete svoje přístupové údaje a můžete do kurzu vstupovat kdykoliv, ze svého počítače nebo tabletu i telefonu. Sami si zvolíte tempo, jakým budete kurzem procházet. Můžete se taky k jednotlivým lekcím libovolně vracet a projít si je celé znovu. Což u docházkových kurzů prostě zařídit nejde :) Rodiče si to pochvalují:

“Nikdy bych nevěřila, že online kurz může být tak dobře udělán, že dá úplně vše a nemusíte opustit domov. I když bych jela, protože za tu změnu by mi to stálo.”

– Petra

Co když mi to nebude fungovat? Co když se mi nebude v kurzu líbit? Vrátíte mi peníze?

Ano. Všechny naše kurzy si můžete vyzkoušet celých 14 dní. Pokud vám bude připadat, že jste nedostali, co jste chtěli, rádi vám vrátíme 100% kurzovného zpět. Nic neriskujete. Zkusíte si to, a když to bude fungovat, budete pokračovat. Kdyby ne, dostanete peníze zpět.