5týdenní online kurz Nevýchovy

Dejte letos dětem opravdový dárek: Že vám spolu bude dobře každý den. Ne jenom o Vánocích

Kurz se 6 bonusy pořídíte do Štědrého dne 2019

Opravdový dárek: Zastavte vztekání

Pomozte dětem, aby si nemusely věci vynucovat hysterickými scénami

Navigace
Přihláška
Dárkový poukaz

Od prvního dílu Nevýchovy jsem zpozorovala změny. Tadeášek (19 měsíců) se už nevzteká, pokud něco nedostane, skoro nepláče, a dokonce přijde a jen tak mě obejme. Mám pocit, že si mnohem více rozumíme. Doufám, že to takhle bude pokračovat i do budoucna.

- Barbora Růžičková

Starší syn (Vašík) je velmi divoký, netrpělivý a chytrý, také je dost horká hlava (asi po mně :o)) Od té doby, co se z nás stávají Nevýchovní rodiče, je to u nás k nepoznání. Záchvaty vzteku, které jsme měli na denním pořádku minimálně dvakrát denně, už nezažíváme. Zmizely jako mávnutím kouzelného proutku.

Kluci si spolu krásně hrají, přestali se hádat, domlouvají se a mě nepotřebují. Na desetidenní dovolené jsem se skoro nudila. Přečetla jsem po pěti letech hned dvě knihy a všichni jsme si to prostě užili. Bez vztekání, bez hádek, s dobrou náladou.

- Zuzka K.

Opravdový dárek: Utište dětský pláč

Ať nemusí zbytečně plakat v situacích, kdy se spolu jde domluvit

Nevýchova mi otevřela oči i srdce a jsem neskutečně pyšná na svoji dceru. Když od ní odcházím, tak je to bez pláče, řekne mi čau čau, zavře dveře a běží za babičkou. Neskutečný.

- Míša Vrabcová

Díky za Nevýchovu, naše první holčička byla od narození uplakaná, Nevýchovu jsem objevila v jejích 3m a kurzem prošla, když jí byl asi rok. A máme se spolu skvěle. Samozřejmě někdy se to nepovede, ale co se nám teď narodil syn, je úplně jiný. A to se snažím věnovat hlavně dceři, takže mi přijde, že na něj nemám tolik času.

Ale už od porodnice dodržuji „buď s ním, mluv s ním“ a klape nám to od prvního dne. Pláče velmi málo a přijde mi, že hlavně potom, co nedodržím slovo. Je to úžasné :)

- Kateřina Válková

Opravdový dárek:
Konec odmlouvání a začátek spolupráce

Ať už se s vámi děti nemusí prát

Každý den je pro mne teď jedinečný. Samozřejmě, únava, někdy menší, někdy větší, ale jinak nám to neuvěřitelně krásně nevýchovně s dcerou (19 měsíců) klape. Jsme opravdoví parťáci, na všem se domlouváme. Obdivuju každou její reakci, těším se na její postřehy.

Komunikace nabrala na obrátkách. Jak je šťastná, když vidí, že chápu, co myslí, co potřebuje. Cítím v sobě klid a pohodu a najednou se se mnou nepere, když jí chci nandat bodýčko, vyčistit zuby, dát do autosedačky, kočárku, večer uspat (uspávání již 14 dní tak 15–30 minut, z dřívější 1–2 hodin).
Důležité je, aby věděla, co po ní chci a proč a co se bude dít. Také žiju víc přítomností, užíváme se na sto procent, vymýšlíme společné hrátky. Je to úžasný. Cítím se skvěle.

- Monika Vosáhlová

Děkuji nevystihuje to, jak skvěle nám je, Katko! Dnes je to druhý den, co jsem synovi (5 let) partnerem. Žádný pláč, žádný křik, žádný stres... On je šťastný a já též. Je nám fajn. Vše dělá sám bez odmlouvání a chce mi se vším pomáhat.

Dokonce nemusím občas ani nic říkat a uklidí nebo mi sám pomůže s domácími pracemi. Máme tak více času na sebe a na společnou zábavu a já nejsem vyčerpaná a unavená. Díky moc.

- Martina

Opravdový dárek:
Vraťte k vám domů důvěru

Ať spolu v klidu zvládnete i náročné situace

Nevýchovo, děkuju a u toho se dmu pýchou. Moje dcera (2 roky a 1/4) dneska u zubaře vůbec neplakala, nechala si vyčistit zuby i prohlédnout. Podle nadšeného doktora byla nejhodnější pacientkou za poslední rok. Byl tak vyplesklej, že jí dal plyšovýho slona!

- Markéta Kunešová

O půl jedenácté jsem se dvěma dětmi odcházela z domu s cílem – dětský lékař (Ondra už je skoro týden nachlazený, kašle, nelepší se to). Vrátili jsme se po 3,5 hodinách domů a víte co? Byly to naprosto odpočinkové hodiny, o jakých se mi předem ani nesnilo.

Zvládli jsme cestování městskou dopravou, hodinové čekání v čekárně, větší nákup (včetně několika položek, které Ondra chtěl, ale nekoupili jsme), vyzvednout mého muže v práci a dát si neplánovaně SPOLEČNÝ oběd (= pizza v bufetu :)) – většinou to patří do „problémovějších“ oblastí, jídlo na veřejnosti, a bylo to bez chyby. Děti jako vyměněné :).

- Martina

Opravdový dárek:
Už žádný vyčerpaný rodič

Ať se začnete na svoje děti každé ráno těšit.
A ne se bát, co zase bude

Už měsíc jen valím oči, jak nám s dětmi může být hezky! To je zázrak :) Přesně takhle jsem si mateřství vždycky představovala. Ale po těch prvních sedmi letech jsem měla pocit, že to byla naivita a jde jen o to, přežít. Teď si konečně umím svoje děti užít. (Dřív jsem se prakticky jen těšila, kdy půjdou večer spát.)

- Marta

Mám dva kluky (3¾ a 1r). Jsou to moje zlatíčka, pro která bych udělala první poslední, ale před vstupem do kurzu jsem cítila, jak se to na mě všechno sype.

Starší syn začal žárlit na mladšího, neustále ho pošťuchoval a já se na něj zlobila. Do toho nechtěl chodit do školky ani k babičkám. Já už jsem dlouhodobě cítila, že to nezvládám, a často si to trochu vybíjela na dětech. A ty mi to potom vracely formou hysterických scén, za které mě pak ještě kritizovala rodina…

A pak jsem našla Nevýchovu, hned nás to s manželem nadchlo, já najednou cítila, že tohle je přesně to, co potřebujeme. V kurzu jsme měsíc a za celou dobu jsem nemusela křičet, nějak zvlášť se zlobit a jde to. Strašně jsem si za ten měsíc odpočinula a na dětech je to hodně znát. Jsou spokojené, víc se mazlí, pomaličku ubývá pošťuchování mezi kluky a vše je tak nějak v pohodě.

Jsem strašně ráda, že jsem tady a mám konečně spokojenou rodinu, kde se všichni cítíme dobře a komunikujeme. Díky, Nevýchovo!

- Šárka Dědinová

Takhle to může už v lednu vypadat i u vás :)

Vstupte s námi do kurzu Nevýchovy,
nebo si řekněte Ježíškovi o dárkový poukaz.

Odteď až do Štědrého dne získáte ke kurzu navíc 6 speciálních bonusů
v hodnotě 5 940 Kč

Bonus 1: Jak zastavit další scénu dřív, než se rozjede

Tréninkové video, ve kterém odhalíte pravdu o dětských scénách. Zjistíte, proč děti vlastně vyvádí, o co jim ve skutečnosti jde. A uvidíte, jak vzteklé scény zastavit.

Naučíte se poradit si i s rozjetým hysterákem, kdy dítě ječí, válí se po zemi a kope kolem sebe.
990 Kč + DPH

Bonus 2: 6 důvodů, proč vás neposlouchá + 6 řešení, co s tím

Tréninkové video, kde zjistíte, čím rodiče doslova tlačí dítě k tomu, aby je neposlouchalo. Prokouknete 6 častých rodičovských chyb, po kterých děti „ohluchnou“ a přestanou vás brát vážně.

A zjistíte, co dělat místo nich, aby vás zase chtěly poslouchat.
990 Kč + DPH

Bonus 3: Jak pomoci dítěti ke skutečné zodpovědnosti a sebedůvěře

Minikurz zodpovědnosti. Pomůže vám včas předat dítěti skutečnou zodpovědnost za jeho povinnosti. Zjistíte, jak na to, abyste se na něj mohli spolehnout a nemuseli řešit, jestli dělá to, co má.

Konečně ho nebudete muset věčně kontrolovat, popohánět a všechno mu do bezvědomí připomínat.

A navíc získáte jistotu, že vychováváte zodpovědného člověka, který má zdravé sebevědomí a umí se k problémům postavit čelem, když přijdou.
990 Kč + DPH

Bonus 4: 6 věcí, které udělat teď, aby vaše dítě v pubertě nezačalo vyvádět a lhát

Minikurz rodičovské prevence. Pomůže vám, abyste neztratili důvěru svého dítěte ani v období vzdoru nebo později v pubertě.

Předejdete tomu, že před vámi začne kličkovat, zatajovat průšvihy a schovávat se v pokojíčku.

Vždycky budete první člověk, kterému se svěří, když bude mít problém.
990 Kč + DPH

Bonus 5: Co dělat, když je dítě v emocích

Trénink zvládání dětských emocí. Super pomůcka pro situace, ze kterých vám teď tečou nervy. Pomůže vám s klidem ustát silné dětské emoce a projevy jako vzteklý řev, zoufalství, neutišitelný pláč nebo zklamání.

Naučíte se na ně reagovat tak, aby se dítě nedostávalo do ještě větších otáček, jen si prožilo, co potřebuje, a šlo v klidu dál.
990 Kč + DPH

Bonus 6: Jak v klidu vyřešit vyhrocené situace

Videotrénink, kde se naučíte reagovat v krizových situacích, kdy dítě jančí, protestuje, nedá se s ním za žádnou cenu domluvit a vy jste z nějakého důvodu v presu.

Třeba když někam spěcháte nebo je dítě v nebezpečí a jde vám o čas. Ukážeme si, jak to pohotově zvládnout, aniž byste spolu začali bojovat a skončilo to tím, že mu naplácáte na zadek.
990 Kč + DPH

Tyhle bonusy v celkové hodnotě 5 940 Kč + DPH od nás dostanete do Štědrého dne 2019 ke kurzu zcela zdarma. To samozřejmě platí i v případě, že kurz objednáte jako dárek pro někoho ze svých blízkých.

Celý kurz je online.
Co to pro vás znamená:

 • Nemusíte nikam jezdit. Stačí mít připojení k internetu a pustíte si ho, kdy chcete.

 • Můžete ho sledovat kdekoliv. Z počítače, tabletu i chytrého telefonu.

 • Celý kurz si můžete stáhnout i jako mp3 a poslouchat třeba na hřišti nebo cestou z práce.

 • Jdete vlastním tempem. Je jedno, jestli kurz projdete za 5 týdnů, nebo za pár měsíců. Ke všem lekcím se můžete vracet, všechno vstřebat a vyzkoušet.

 • Nemusíte se bát žádných složitostí. V kurzu všechno jasně a lidsky vysvětlujeme.

 • Přístup do kurzu je pro vás i partnera (druhého rodiče), když bude chtít. Za jedny peníze.


Podívejte se,
jak to uvnitř kurzu vypadá

Unikátní zážitková audia,
která změní váš pohled na výchovu

Každý týden na vás v kurzu čekají silná zážitková audia, která vás vezmou zpátky do dětství.

Ukážeme vám tam konkrétní situace z pohledu dítěte. Každou situaci prožijete ze 3 různých pohledů – podle 3 typů rodičů. Najdete se v nich, zažijete si na vlastní kůži, jak se v nich dítě cítí, a zjistíte, jak to dělat jinak. A po prožitcích z audií se změna u vás začne sama dít.

Díky zážitkům budete snadno vstřebávat informace z kurzu, bez toho, abyste se museli učit nazpaměť výchovné poučky a teorie. Začnete přirozeně měnit svůj pohled na dítě. Dokážete se do něj vcítit a zastavit nefunkční rodičovské strategie, které u něj vyvolávají pláč, vztek a vzdor. A v důsledku toho u vás problémy začnou mizet jeden za druhým.

Co o zážitcích říkají
účastníci kurzu:

Už nikdy nedokážu své děti vidět jako neschopné a hloupé. Definitivně se mi nějak přepnula hlava. Být s oběma dcerami celý den doma je radost, příležitost, čas. Fůra času nikam se nehnat.

- Daniela

Právě jsem doposlouchala první zážitkové audio. To je teda „nástroj“, to jsi mi to, Katko, pěkně naservírovala. Děkuji. Těším se z toho, že to můžu vědět a něco s tím udělat.

- Veronika Strnadlová

Velmi mi pomohlo dívat se na situace z jiného úhlu pohledu a nejvíce na mě zapůsobila zážitková audia – když se vcítím do situace, že bych já byla to své dítě, jak bych se cítila. Ten vhled do duše dítěte přes nevýchovné situace mě skutečně probudil! I když nemohu říct, že bych nebyla předtím empatická.

A protože vím, že dítě se učí nápodobou, snažím se teď zvládat lépe své emoce a nepředávat dítěti to, co sama na sobě nemám ráda, ty nefunkční vzorce a programy, které bohužel v sobě mám. Dcerka mi před kurzem udělala i skvělé zrcadlo: když jsem jí něco vzala nebo nechtěla dát, začala ječet se zatnutýma pěstičkama a já v ní spatřila sebe! Zmocnil se mě strašný pocit, to já jsem ji to naučila! A když s tím něco neudělám, bude pořád víc toho, co ji učit nechci. Naštěstí to už nedělá, protože jsem to přestala dělat já!

- Ivana Sisik

Obsah kurzu:
5 týdnů, 5 velkých témat

TÝDEN 1: Partnerská komunikace +

Zjistíte, jak se s dětmi vždycky domluvit. I v té nejtěžší situaci. Dokonce, i když máte doma dítě, co se vzteká kvůli každé maličkosti. Na tuhle změnu komunikace uslyší. Stačí mu dát čas.

První týden vám pomůže například s tím, že

 • dítě dělá scény, když mu něco nechcete dovolit,
 • neposlechne, ani kdybyste se na hlavu stavěli,
 • sekne se a nehnete s ním,
 • odmlouvá,
 • dělá na vás ksichty, když mu po dobrém domlouváte,
 • nedostanete ho od televize (nebo ze hřiště).

Jestli tohle poznáváte, nevěšte hlavu. Rodiče, kterým to v komunikaci s dětmi ještě drhne, tyhle problémy běžně řeší. Změníme to.

TÝDEN 2: Chování. Důvěra +

Tenhle týden je o tom, jak děti naučit, co je správné, aniž byste museli moralizovat. Aby měly sebevědomí, a přitom nebyly sobecké. A ukážeme vám princip, na kterém stojí a padá důvěra.

Little boy with his motherS kurzem zvládnete situace, kdy:

 • si dítě vymýšlí,
 • lže, zatajuje průšvihy,
 • neváží si věcí ani peněz,
 • do všeho bouchá, se vším hází a nic na něj neplatí,
 • nechce se oblékat, zlobí u jídla,
 • utíká vám do silnice,
 • nebo nechce půjčovat hračky.

To jsou totiž přesně ty chvíle, kdy jsou děti jak utržené ze řetězu, protože veškerou zodpovědnost má na hrbu rodič. Ukážeme vám, jak ji dětem citlivě předat v pravý čas. Abyste jim už nemuseli stát za zády jako dráb, ani je popohánět.

TÝDEN 3: Hranice +

V tomhle týdnu se podíváme, jak správně nastavit hranice. Ne ty klasické, ale vaše vnitřní, které fungují. Jiné výchovné přístupy s nimi nepočítají. A v tom je zakopaný pes.

Little boy with his mother3. týden vám pomůže, jestli

 • se vaše dítě předvádí,
 • kouše vás nebo bije,
 • překračuje pravidla,
 • dělá vám naschvály a nebere na vás ohledy,
 • nebo si věci vyřvává.

Až u vás vytvoříte nové, přirozené hranice, s těmihle projevy si poradíte. Anebo samy odezní.

TÝDEN 4: Sourozenecké vztahy +

Jak zařídit, aby vaše děti měly odmala hezký vztah a nesoupeřily o pozornost? Potřebujete do sourozeneckých vztahů přetáhnout to, co objevíte v prvních týdnech kurzu.

Little boy with his motherJestli vaše děti někdy

 • mlátí jeden druhého hlava nehlava,
 • perou se o hračky,
 • jsou na sebe zlé,
 • žalují na sebe,
 • starší žárlí na mladšího,
 • mluví o něm ošklivě,
 • a mladší už to začíná dělat taky,

vyřešíme to. Abyste už nemuseli stát mezi svými dětmi jako rozhodčí. Uleví se vám i jim.

TÝDEN 5: Spokojený rodič +

Půjde tu o nejdůležitějšího člověka v životě vašich dětí. O vás. Protože bez spokojeného rodiče není spokojené dítě. A vystresovaná máma nebo uštvaný táta dělá doma úplně jinou atmosféru než v pohodě rodič.

Little boy with his motherRodičovská spokojenost je u vás téma, jestli

 • padáte dennodenně únavou,
 • křičíte, protože vám docházejí síly a energie,
 • nemáte vůbec žádný čas pro sebe,
 • jsou dny, kdy si v klidu nesníte ani oběd,
 • svoje děti milujete, ale někdy byste je nejradši celý den neviděli,
 • obětujete se pro dobro rodiny
 • a říkáte si: „Na mně tolik nezáleží, děti jsou na prvním místě.”

Až spolu zařídíme spokojeného rodiče, začnou se u vás dít kouzla. A daleko líp si poradíte i se všemi těmi věcmi, které se s dětmi „musí“, jako čištění zoubků, braní léků, mytí hlavy…

Nejste na to sami.
Objevte nové přátele v kurzové skupině

Nevýchovná skupina na Facebooku je přístupná jen pro rodiče z kurzu. A podle slov rodičů je jako celý další kurz. Potkáte se tam s tisíci pokročilých i začínajících rodičů a taky se zkušenými Nevýchovnými rodiči.

Můžete čerpat z jejich zkušeností nebo přímo požádat o radu. A vždycky dostanete inspiraci a podporu. Ale i respekt, porozumění, nadhled, bez toho, že by vás někdo kritizoval nebo hodnotil. A možná tam najdete i nové přátele, kteří chtějí vychovávat děti stejně jako vy.

Facebooková skupina Kurzu Výchova Nevýchovou je ta nejpříjemnější diskusní skupina, jíž jsem kdy byla součástí. Až vždycky žasnu, jak se k sobě dokážou lidi chovat a co v nich vězí.

- Anna Koubová

V žádnou jinou skupinku nemám tak velkou důvěru jako tady. Většinou se všude setkávám s kritikou, ale tady s pochopením a nadhledem.

- Beata Habrová

Jinak už teď musím říct, že poplatek za kurz byla jedna z mých skvělých investic. Díky, Katko, celý týme Nevýchovy i vám, skvělí rodiče, se kterými se tu denně setkáváme na FB a do „úmoru“ řešíme situace, které nás denně obklopují a se kterými si tak úplně nevíme rady. Pro mě je to velice inspirující a obohacující.

- Edita Šínová

Přečetla jsem knihy jako Respektovat a být respektován, Vychováváme děti a rosteme s nimi, Jak žít a nezbláznit se, Nejšťastnější miminko na světě, Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly, Prvních 365 dní v životě dítěte… V každé knize bylo něco, co jsem se naučila, ale nikde to nebylo tak komplexně a dopodrobna popsáno jako v Nevýchově.

Hlavně mi chybělo to řešení na různé situace, se kterými si rodič kolikrát neví rady. Každopádně za tento kurz i FB skupinu úplně nejviiiiiic děkuji a myslím si, že je k nezaplacení. Všichni jsou tam báječní a jsem moc ráda, že do té party patřím už taky.

- Lucie


Tihle rodiče právě vstoupili do kurzu. Možná mají stejný důvod jako vy

Jaký je ten váš hlavní důvod pro kurz?

 • Zdeňka · Dnes, 13:39
  Dobrý den, přihlásila jsem se do kurzu, protože si přeji mít krásný, láskyplný vztah se svým ročním synem. Zatím se nám to ale nedaří. Syn často křičí, vzteká se, odstrkuje mě.....Když mu hezky říkám, že na telefon se může dívat, ale nedávat do pusinky, tak ho tam stejkně pořád strká, když mu ho vezmu, tak se začne hodně vztekat a křičet, až z toho lapá po dechu. To je jen malý příklad každodenního řevu, pláče a vztekání. V noci nechce spát, pořád pláče, vstávám k němu i 22x/noc a už jsem opravdu na pokraji sil. Miluji ho nejvíc na světě, ale nevím si s ním rady. Prosím o pomoc.
 • Petra · Včera, 17:29
  Často se cítím bezmocně a nevím, jak danou situaci s dětmi řešit. Chci mít pocit, že jsem dobrá máma a poradím si s každou situací.
 • alex · Před 3 dny
  vylepsit vztah mezi svymi deti :)
 • pavlína · Před 3 dny
  výchova dcery
 • Miriam · Před 7 dny
  Vstupila som po tom, ako som absolvovala vas webinar zdarma. Nemozem povedat, ze mam s dcerou, 3roky, nejaky zasadny problem. Ale, samozrejme, komunikacia s detmi ma zaujima a aj napriek tomu, ze nic zasadne neriesim, chcela by som komunikaciu zlepsit. Velmi sa mi paci filozofia, ktoru razite / a sice dieta je partner, nie je to o tom, ako na nu, ale ako s nou. Mozem povedat, ze po absolvovani par tyzdnov online kurzu citim este vacsiu priatelskejsiu atmosferu medzi mnou a dcerkou a musim zhodnotit, ze mame kludne, pokojne dni. Neznamena to vsak, ze sa nic nedeje. Deje sa, ale vieme sa dohodnut, nastavit si hranice, komunikovat skutocne ako partneri, smiat sa a prezit pozitivne chvile. Samozrejme, mozem dakovat asi aj niekomu vyssie, ze moja dcerka je rozumna, citliva osobnost, ktora na svoj vek skutocne vyborne spolupracuje a vsetko ju zaujima. Nevychova mi pomaha aj v tom, ako byt zorientovana v potrebach dietata toho / ktoreho veku. Dava komplexny pohlad na vychovu, ktora je klucova. Najprv som si myslela, ze Nevychova bude vsetko dovolovat, ze dietatu nebudu nastavene hranice. Myslim, ze prave partnerskou komunikaciou su tieto hranice nastavene spravne a snad aj pevnejsie. Zastavam myslienku, ze hranice musia byt a myslim, ze s Nevychovou to bude ovela prijemnejsi proces. Mam zakupeny cely online kurz na splatky, bohuzial, casovo sa nachadzam momentalne na zaciatku tretieho tyzdna, ale verim, ze coskoro ho absolvujem dokonca a vyuzijem vsetky jeho moznosti a poznatky. Dakujem za prijemne vecery s Katkou online.
Načíst další

Cena kurzu

5týdenní online kurz Nevýchovy
3 990 Kč + DPH
+ 6 mimořádných vánočních bonusů
5 940 + DPH

Kurz s vánočními BONUSY celkem
za
9 930 3 990 Kč + DPH

Jednorázově

Platba najednou za výhodnou cenu.

3990 Kč + DPH

(4 828 Kč včetně DPH)

Na dvě splátky

První splátka teď, druhá za měsíc.

2050 Kč + DPH

(4 961 Kč včetně DPH)

Na pět splátek

Nejsnazší cesta do kurzu za tisícovku měsíčně.

825 Kč + DPH

(4 990 Kč včetně DPH)


Se 14denní garancí nic neriskujete

Abyste si mohli reálně vyzkoušet, jestli vám kurz vyhovuje, máme pro vás pojistku:

Máte 2 týdny na to, všechno si v klidu osahat. A ověřit si, jak to funguje. Pokud během té doby zjistíte, že tenhle kurz není pro vás, napíšete nám to na podpora@nevychova.cz A my vám bez dalších otázek vrátíme peníze.


Přihláška:
Vyberte si kurz podle věku vašich dětí

Jak si správně vybrat verzi kurzu:
Jestli máte doma alespoň jedno dítě ve věku do 4 let, vyberte si verzi 0–3. Nebojte se, že byste museli dokupovat druhou verzi, až děti povyrostou :) Obě verze mají stejný Nevýchovný základ, rozdíl je v rozšiřujících materiálech pro daný věk.

Pokračujte teď na stránku s konkrétní verzí:

Verze 0–3

Pokračovat

Verze 4–18

Pokračovat

Dárkový poukaz na kurz

Všechny dárkové poukazy objednané do 23. 12. (včetně) vám do Vánoc doručíme, ať nemusíte letět pro dárek na benzínku :) Pokud pošlete platbu kartou, poukaz vám během pár minut přistane v mailu. Kdybyste objednávali na poslední chvíli a platba kartou vám drhla, radši nám zavolejte nebo napište. Budeme o vás vědět a stihneme to zařídit.

Teď už jen vyberte správnou verzi kurzu. Jednoduše:
Jestli má váš obdarovaný alespoň jedno dítě ve věku do 4 let, vyberte verzi 0–3. Nebojte se, že byste museli dokupovat druhou verzi, až děti povyrostou :) Obě verze mají stejný Nevýchovný základ, rozdíl je v rozšiřujících materiálech pro daný věk.

A pokračujte na objednávku:

Poukaz
pro verzi 0–3

Objednávka

Poukaz
pro verzi 4–18

Objednávka

Časté otázky.
Tady na ně najdete odpovědi

Dárkový poukaz

Můžu kurz někomu koupit jako dárek? Jak? +

Ano. Pokud chcete darovat kurz 0–3, objednejte tady. A pokud kurz 4–18, objednejte tady. Po objednání a zaplacení vám pošleme dárkový poukaz, který můžete věnovat.

Když objednáte do Štědrého dne 2019, dostane váš obdarovaný ke kurzu i všech 6 bonusů. Všechny potřebné údaje pro vstup do kurzu uvidí v dárkovém poukazu, takže se už jen pohodlně přihlásí a může začít :)

Přístup do kurzu

Kdy kurz začíná? +

Ve chvíli, kdy vám pošleme vaše přihlašovací údaje. Stačí se teď přihlásit. A pak si procházíte videa a audia, jak sami chcete. Není žádný oficiální začátek pro všechny účastníky :)

Můžu se přihlásit, i když bydlím v zahraničí? +

Kurz je celý online. Proto se můžete přihlásit odkudkoliv. Ať jste v Česku, v Austrálii nebo na Srí Lance. Stačí mít internet.

Kdo má přístup do kurzu? +

Přístup do kurzu je určený pro vás i vašeho partnera (druhého rodiče) – za jednu cenu. Samozřejmě pokud bude partner/ka chtít :)

Dostanu poštou DVD, nebo jak to funguje? +

Ne, je to ještě jednodušší. Dostanete svůj přístup do prostředí kurzu. Půjdete si tam kdykoliv odkudkoliv, kde chytnete internet. Přihlásíte se stejně snadno jako do svojí mailové schránky. Nepotřebujete s sebou vozit žádná DVD.

Když zvolím 5 splátek na 5 měsíců, pošlete mi každý měsíc jen jednu část kurzu? +

Ne. Způsob platby (jednorázově nebo na splátky) nemá vliv na to, jak rychle vám zpřístupníme kurz. Všechny materiály dostanete během 5 týdnů.

Jsem technický antitalent. Co když budu potřebovat pomoct s přístupem do kurzu? +

Nebojte se. Nenecháme vás tápat. Všechno vám srozumitelně vysvětlíme v mailu. A když si přesto nebudete jistí, jak to funguje, napíšete nám na podpora@nevychova.cz

Čas, délka, trvání

Jak dlouho kurz trvá? +

Kurz je rozdělený do 5 týdnů. Jedno téma v každém z nich. Otevřeme vám je postupně během 5 týdnů. Na konci 5. týdne tak budete mít přístupný kompletní kurz se vším všudy. Záleží na vás, za jak dlouho projdete celým kurzem. Přístup máte zajištěný na 2 roky. Dejte si pauzu, když potřebujete. Nebo si ho pusťte víckrát. Ať všechno vstřebáte a vyzkoušíte.

Jak dlouho mám přístup do kurzu? +

Přístup do kurzu vám garantujeme na 2 roky. Takže budete mít dost času se ke všem materiálům vracet, v klidu je vstřebat a maximálně využít.

Kolik na kurz potřebuju času? +

Rodičům, kteří projdou kurz za 5 týdnů (tedy za nejkratší možný čas), stačí 30min denně. Ale záleží jenom na vás, kolik času denně nebo týdně můžete věnovat. Právě to je jedna z výhod online kurzu.

Jaký kurz zvolit

Kupuju si kurz 0–3. Budu si pak muset pořídit i verzi 4–18? +

Ne. Ve verzi pro věk 03 dostanete i základní principy Nevýchovy. Ty fungují všude, bez ohledu na věk. A jsou stejné v obou verzích kurzu. Navíc, když se teď naučíte si s dětmi rozumět, budete si vědět rady i později, až povyrostou.

Mému dítěti už jsou 3 roky. Vyplatí se mi ještě kurz 0–3? +

Ano. Kurz 0–3 je vhodný ještě i pro tříleťáčky. A nehraje roli, jestli jsou vašemu dítěti přesně 3 roky, nebo 3 a půl. Pokud se bojíte, že si za pár měsíců budete muset dokoupit i kurz 4–18, tak ne. Oba kurzy mají stejný základ. Co se naučíte v kurzu 0–3, využijete i později.

Mám dítě ve věku 0–3, ale k tomu i starší děti. Jakou verzi si mám vybrat? +

Vyberte si verzi 0–3. Dostanete v ní všechny Nevýchovné principy, které potřebujete i se starším dítětem, nebude vám nic chybět.

Pro jaké děti to je

Funguje Nevýchova, i když mám dítě s diagnózou? +

V kurzu máme i rodiče dětí s ADHD, Aspergerovým syndromem nebo Downovým syndromem. Shodují se, že jim Nevýchovný přístup pomohl. Všechny děti mají totiž jedno společné: Touží si se svými rodiči rozumět.

Mám dítě ve střídavé péči. Je Nevýchova vhodná, když ji druhý rodič nezná? +

Ano. Naopak může Nevýchovný přístup dítěti v téhle situaci pomoct. A vám taky. Naučíte se spolu mluvit i o těžkých věcech tak, aby tomu dítě rozumělo.

Od kolika let se dá s kurzem Nevýchovy začít? +

Od narození. Vlastně už od těhotenství :), některé maminky to tak udělaly, že vstoupily do kurzu dřív, než se dítě narodilo. Aby měly náskok a rozuměly si se svým miminkem hned od začátku. To je totiž ideální, spousta problémů pak vůbec nevznikne. Ale jinak, začít se dá kdykoliv, Nevýchova funguje v každém věku.

Platba, splátky, bonusy

Chci pořídit kurz na splátky, odkdy běží 14denní garance vrácení peněz? +

V den, kdy k nám dorazí 1. platba, vám kurz otevřeme a 14denní garance začne běžet. Není potřeba čekat, až u nás budou všechny splátky, začít můžete hned.

Můžu kurz zaplatit v eurech? +

Ano. Tuhle možnost si zvolíte na přihlášce. Jednoduše si místo Kč vyberete měnu EUR a zobrazí se vám cena v eurech.

Co všechno dostanu, když si kurz objednám do Štědrého dne? +

Za cenu 3 990 Kč + DPH teď získáte:

 • 5týdenní online kurz Nevýchovy verze 0–3 NEBO verze 4–18, podle vašeho výběru
 • 6 speciálních vánočních bonusů

V obou verzích dostanete všechny hlavní Nevýchovné principy. Jestli si potřebujete ještě cokoliv ujasnit, napište nám na e-mail podpora@nevychova.cz nebo na chat tady vpravo dole.

Skupina kurzu

Budu mít možnost konzultace? +

Budete mít přístup do uzavřeného rodičovského fóra. Můžete tam cokoliv probrat s ostatními rodiči. A poradit se i se zkušenými rodiči Nevýchovy, kteří s Nevýchovou spolupracují.

Musím mít profil na Facebooku, když se chci zapojit do kurzu? +

Ne. Abyste se mohli do kurzu přihlásit, nemusíte si zakládat Facebook. Je to jen možnost, ne nutnost.

Jsme tu pro vás

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám tady vpravo dole na chat, nebo na e-mail podpora@nevychova.cz anebo zavolejte: +420 739 386 220. Naše Pavlína, Martina, Petra a Alena na zákaznické podpoře vám s tím pomůžou :)

24. 12. už doma rozsvěcíme světýlka a užíváme se s dětmi :), tak nás tu nezastihnete. Ale kurz se 6 bonusy můžete objednávat až do 24. 12. 2019 včetně.


Co o kurzu říkají jeho absolventi

Nevýchova je přístup k dětem, který funguje. Tyhle mámy a tátové z kurzu si to už s dětmi ověřili v praxi:

Už žádné hysterické scény

Chci vám moc poděkovat. Díky vám a Nevýchově jsem pochopila, co je to mateřství a jak si jej mám užít. Navíc jsem zjistila, že to moje šílené dítě není tak šílené, jak jsem si myslela, stačí ho jen začít poslouchat…

Moje beruška má něco málo přes 2 roky a při každém oblíkání se mě ptá: A maminko, kam jedeme? Všechno jí vysvětlím a zeptám se jí, co na to ona, a je to :-D Což ještě nedávno vypadalo jako šílený problém, někam jet, a najednou se to změnilo, ne, já jsem změnila přístup. Už žádné hysterické scény a nic podobného, já prostě Nevýchovu miluju…

- Lucie

Na pískovišti bez boje

198b - Alena HlavováNa to, že se nám v Nevýchově celkem daří doma, jsem celkem zvyklá…, ale dnes se mi dostalo supr zážitku ve větším společenství: Byli jsme s kamarádkou, jejím synkem Vojtou (2r) a mou dcerkou Emilkou (10m) sami na hřišti a Vojta tam měl spoustu báboviček, lopatiček, kyblíčků atd. Kde se vzala tu se vzala škola a plno dětí hurá na hřiště. My zrovna seděli mimo hřiště a jen koukáme, jak se všechno nářadí rozutíká do všech koutů.

Ještě chvíli jsme poseděli, ale pak už jsme chtěli jít. Vojtovi byly lopatičky šumák, tak jsem se vydala za dětmi. Vysvětlila jsem Nevýchovně, že bych potřebovala naše věci, protože už potřebujeme jít. Moc jsem si nebyla jistá, jak to bude fungovat, a jaké bylo mé nadšení, když vše šlo úplně krásně. Každé pachole, které sem takto oslovila, nemělo žádný problém mi věci vrátit, a dokonce jedem klouček za mnou běžel, že našel ještě jednu bábovičku. Mám z toho obrovskou radost a jsem ráda, že to tu můžu sdílet. Díky!

- Alena Hlavová

Pijeme z hrnečku!

Pátý týden skoro u konce a my máme doma několik velikých úspěchů :-). Terka vůbec nechtěla pít z hrnečku ani z lahvičky. Mně to nějak nevadilo, kojila jsem Terku během dne a v pohodě. Okolí, zvláště babičky, s tím mělo ale velký problém. A tak nějak jsem se nechala strhnout a hrneček Terce pořád cpala. Ona nechtěla, já jí nutila, a výsledek nula.

A pak jsem to zkusila nevýchovně. Vykašlala jsem na názor okolí a Terce jsem řekla: „Potřebuji, aby ses naučila pít z hrnečku, protože už Tě nechci kojit každou chvilku. Potřebuji, abys mohla strávit celé odpoledne s taťkou beze mě.“ A víte co, ona to pochopila. Moje 9měsíční holčička to zmákla. Druhý den pila úplně normálně.

- Lucka H.

Sourozenecké spory: do minuty je klid

196 - Monika DočekalováZatím největším úspěchem je téma sourozeneckých sporů. Dříve jsme jakýkoliv drobný konflikt typu: „Mami, on mě kousl (štípl, sebral hračku, zasedl místo u stolu...)“ dlouze řešili, PROČ A JAK a co s tím, po učitelsku a po policajtsku.

Dnes se prostě jen „poškozeného“ zeptám, co by mu pomohlo, a on si řekne a do minuty je klid. A "obviněného" se zeptám, proč to udělal, že bych tomu chtěla porozumět, on to řekne. Já jsem pak překvapená a poučena, krátce si vysvětlíme, jak to udělat příště líp, a je klid. (Štípl bráchu, protože mu prý skočil do řeči, toho si pochopitelně nikdo nevšiml, pořád mluví všichni...). Díky.

- Monika Dočekalová

Zvládáme to bez křiku

reference-259Dnes byla Em (2r) sama v koupelně a byla tam podezřele hodná. Až najednou začala naříká, že jí upadlo mýdlo. Tak jsem se zamyslela a šla se podívat, co se děje, že tak zoufale naříká a ono jí upadlo do umyvadla, kam nedosáhla. Mýdlo, kterým předtím namydlila sebe, vanu, okno, bok umyvadla, no skoro všechno, kam dosáhla.

A já? Začala jsem se smát a pomohla jí tu koupelnu umýt! A ještě jí radila, jak houbičkou vysát vodu z okýnka a jak to máme hezky umyté. Díky Nevýchovo! A pak mi došlo, že jsem dopoledne myla vanu a umyvadlo a ona na mne koukala, ale já ji nenechala, aby mi s tím pomohla, a to tak ráda pomáhá.

- Olga Nováková

Čekala jsem hysterický řev, a nic :)

Jupiii, mám pro vás maličkost, kterou já osobně považuji za skvělý úspěch: Tom 4r dnes dostal dárek, malá 1r se mu na něj hned vrhla a začala tahat igelit, co na něm na různých místech byl. Čekala jsem klasický řev a hysterii od staršího, ať mu na to nesahá, ale Tom překvapil. Karolínce odtáhl v klidu ručičky se slovy: „Ne ne, to Ti nemůžu dovolit, bojím se, že bys to spolkla.“

Malá začala řvát, načež Tom jí začal hladit a říkal jí:„Já vím, že bys to chtěla, ale já Tě mám moc rád a bojím se, víš?" A začal jí zpívat písničku. Malá na něj koukala a u písničky už se smála s ním.
Děkuji Nevýchovo!

- Kateřina

Ty děti si to zaslouží

Nenacházím vhodná slova, která by vystihla mé pocity. Díky Vám se změnil náš život o 150% k lepšímu. Takovou pohodu, která panuje teď doma, bych od srdce přála všem, kteří mají děti. Ty děti si to zaslouží!!!! Naše Lucinka teď září jako sluníčko a i my všichni jako by jsme vystoupili z nějaké šedé ulity. Naučili jsme se komunikovat, respektovat jeden druhého, pomáhat si a stát při sobě. Strašně moc děkujeme, že jsme dostali tuto šanci. Nikdy nepřestaneme být vděčni.

- Simona Strnadlová

Už si nepřipadám jako špatná máma

Díky Nevýchově především měním svůj pohled na situaci. Dříve jsem byla úplně bezradná, nejistá, měla jsem strach, že Haničku špatně vychovám, byla jsem frustrovaná, že jsem špatná máma, a nevěděla jsem, jak na to - prostě jsem intuitivně cítila, že způsob, jakým ji „vychovávám“ není správný, ale vůbec jsem nevěděla, jak je to správně. Teď vidím, kolik hloupých návyků, pohledů a přesvědčení mohu změnit.

Teď naopak vidím, že můžu dětem důvěřovat. Když vím, co potřebuji, tak to dostanu. Ale začíná to tím, že si především já srovnám, co vlastně chci!!! A navíc - najednou je jedno, jestli jsem já dobrá nebo špatná, červená nebo fialová - protože já jí jenom dávám prostor, aby byla sama sebou. A ona prostě JE skvělá a může taková i zůstat bez ohledu na svou „nemožnou“ matku. Já ji nijak neformuju, netvaruju - prostě nemůžu jí tím pádem zkazit! To je nádherná svoboda. A radost. Najednou si to s ní fakt můžu užívat. :-)

Vím, že tohle je správná cesta. Není to lehké, ale stojí to za to se to postupně, krok za krokem, naučit.
Zdar a sílu všem!

- Bára K.

Zvládli jsme odchody i přebalování

Naše oblékání trvalo většinou 2-3,5h mé trpělivosti a totálního vyčerpání. Dnes jsme za 15 minut oblečený a za dveřma. To samé s přebalováním. Prostě vyřešeno.

- Jindřiška

Jsem schopná se s dcerkou na všem domluvit

Po necelých dvou měsících s Nevýchovou mám pocit, že jsem schopná se s mladší dcerkou (22 měsíců) domluvit snad na všem. Dítko, které chtělo jít vždycky na jinou stranu, než bylo třeba... bylo doma, jak malý hurikán, po kterém jste nestíhali uklízet… a vlastně stačilo málo. Je prostě dokonalá!!! Zásadní je můj klid, už jsem konečně schopná se v kritických situacích zastavit a hledat řešení.

- Jana

V naprostém zoufalství jsem koupila kurz

Od Klárčina narození nás pronásledovaly různé problémy. Nejprve kojení, nespavost, neustálý pláč, následné problémy s jídlem, které nás dostaly až do nemocnice. Já jsem byla naprosto rozhozená nervózní máma, která se neustále prala s myšlenkou, že na to nemám, že jsem ani máma neměla být, když nedokážu svému dítěti dát klid, nakrmit ho… stres byl můj každodenní společník…

Když byl Klárce téměř rok, dozvěděla jsem se o Nevýchově a v naprostém zoufalství koupila kurz, od kterého jsem moc neočekávala. Na zázraky nevěřím, ale chytala jsem se čehokoli, co by mě dostalo z mého zoufalství a utrápenosti. Nějakou dobu jsem sledovala videa spíš tak okrajově, facebook taky. Ani nevím kdy jsem se začala nevýchovně chovat. Rok uplynul, a když se podívám zpátky a vidím ten pokrok, jak můj, tak Klárky, tak brečím... štěstím, radostí. Jsme spolu moc spokojené, veselé, užíváme si, dokážeme se domluvit.

Ona je tak šikovná, už má plínky jen v noci, nádherně mluví, opravdu se dokážeme domluvit, špatných dní je opravdu málo. Každý se diví, jak je Klárka „hodná“. Já s tím měla chvíli problém,„hodná a poslušná“ jsem ji neučila být, ale ona není. Rozumu má dost, jen na sebe nekřičíme a dokážeme situace řešit v klidu. Nálepek už si nevšímám, vím, že je to o něčem jiném. Moc děkujeme!!!

- Markéta

Jsem na sebe pyšná

Chci Ti poděkovat, Katko. Z každého videa je cítit, že to děláš opravdově, upřímně a ze srdce. Jsem hrozně ráda, že jsem na Nevýchovu narazila. A jsem pyšná sama na sebe, že jsem do toho šla.

- Michaela Marková

Úklid hraček v pohodě

Ahojky dnes se mi podařilo se krásně dohodnout s naší 19m dcerou. Během hry nosila hračky do kuchyně, to mi vůbec nevadilo, ale když jsem pak šla dělat oběd, tak jsem potřebovala hračky uklidit.

Říkám: Jolanko potřebovala bych uklidit hračky, abych na ně nešlápla a nerozbila je, protože jdu vařit oběd, šlo by to? Pár vteřin na mě koukala a najednou začala odnášet hračky na své místo. V tu chvíli jsem byla na sebe i na dceru pyšná, že jsme to zvládly a udělaly první správný krok k dalším nevýchovným řešením situací.

- Pavla

Jsem hrdá na své děti, jak se umí domluvit

Měli jsme problémy hlavně s naší tříletou dcerou, cítili jsme se špatně. Malá velmi velmi vzdorovala. Přestože jsem četla všechny možné knihy o výchově, nedokázala jsem je správně aplikovat. Naše výchova byla často ve vypjatých chvílích jako učitel a policajt…

S Nevýchovou: Děti už téměř nevzdorují. Domlouváme se. Kromě 3leté dcery mám ještě 5měsíční dvojčata a 7letého syna (u kterého vázne sebeobsluha :-), např. oblékání). Věřím ale, že až dvojčata povyrostou, půjde to ještě lépe. Nejvíc jsem hrdá na své děti, když se umějí mezi sebou domluvit, krásně si spolu hrají, když jsou empatické vůči sobě i ostatním. Umí se domlouvat s námi i mezi sebou. Cítím se mnohem lépe než dřív, někdy úžasně :-)

- Kateřina Žáčková

Přidal se i děda

Nevýchovu vnímám jako obrovský dar, který mě přiměl „otevřít oči a vyrůst“. Jak už psala jedna maminka na FB - je krásné pozorovat tu tichou sílu Nevýchovy. Můj taťka je stará škola a navíc docela pesimista, podle kterého je vše dobré za námi a věci se jen zhoršují.

Díky tomu, že o Nevýchově hodně mluvím (protože jsem z ní nadšená), když byl děda dnes odpoledne s Kristýnkou (3 roky) v bazénu a ona jako obvykle nechtěla ven a začínala se zlobit, řekl: „Tak jak se domluvíme? Ještě mi jednou přeskočíš nohy a půjdeme ven - souhlasíš?“ Mně jenom spadla brada a měla jsem slzy na krajíčku - tohle bych od dědy, který většinou všechna svoje vnoučata jen kritizuje, opravdu nečekala.

- Eva Suchánková

Vnouče mi začíná rozumět

Jsem děda, který se též podílí na výchově (dnes již Nevýchově) ratolestí. Myslím si, že některé statě vaší Nevýchovy by se daly použít i v manželských poradnách. Jde prostě o styl komunikace mezi lidmi. A ten se zpravidla věkem moc nemění. I to poslední vnouče, se kterým jsem to neuměl, mi začíná rozumět (podle Nevýchovy začínám rozumět hlavně JÁ).
Děkuji.

- Zdeněk Šedivý

Teď máte příležitost si s dětmi porozumět
Začněte dneska

Jdu do toho