Zážitková Výchova Nevýchovou

První kurz svého druhu, se kterým vám partnerství s dětmi přirozeně zaleze pod kůži. Skutečné partnerství, ve kterém je dítě i rodič stejně důležitý, nikdo nemá navrch a oba se mají dobře.

Dozvědět se víc

Rodiče, kteří prošli kurzem Výchova Nevýchovou,
se nás začali ptát:

  • 1

    Nevýchova nás nadchla, změnila to u nás doma k nepoznání. Jak můžeme pokračovat?

  • 2

    Nejvíc mi v kurzu dala vaše zážitková audia, je to síla, otevřelo mi to oči. Nenatočíte další?

  • 3

    Všechno nám to dává smysl, ale v některých situacích to neumíme použít, zajíždíme do starých kolejí. Pomůžete nám?

A tak vznikla Zážitková Výchova Nevýchovou.
Jako odpověď na vaše přání:

5 týdnů převratných prožitků, které vás budou bavit a po kterých budete s dětmi parťáci vždycky a všude.

Katka do nich vložila svoje zkušenosti a zážitky s dětmi i zkušenosti a uvědomění rodičů z Nevýchovy a celé to přetavila do jedinečných prožitkových audií. Připravovala a natáčela je s velkou péčí několik měsíců, abyste z nich měli co největší zisk.

A přidala k nim:

Téměř 10 hodin zážitků a uvědomění, které vám pomůžou udělat důležitou změnu UVNITŘ:

Přestanete to řešit a začnete to žít

Rozdíl mezi “Všechno znát” a “S jistotou vědět”

Přestanete řešit, jestli máte použít princip A nebo B, přestanete přemýšlet, jestli jednáte v souladu s výchovou nebo Nevýchovou, a začnete to s dětmi žít. A jestli to tak zatím není, stane se z vás rodič, který přirozeně cítí, co je pro něj a jeho dítě správné.

Protože to budete mít prožité až do morku kostí.

Monika Riljaková-150x150“Ahoj Nevýchovo, posílám další postřehy z 2. týdne Zážitkové Výchovy Nevýchovou. Moc se mi líbí, jak v uvědomovacím videu Katka rozebere každou situaci z audia. Je pro mne hodně přínosné slyšet, co učím dítě konkrétním přístupem. Myslela jsem, že říkám synovi vždy pravdu, ale díky úkolu z tohoto týdne jsem našla situace, ve kterých tak úplně pravdu neříkám. Takže se na to zaměřím. Díky :-)”

Monika Riljaková

Petra Mašková-150x150“Při sledování tohoto videa (o vyjadřování pocitů a potřeb) moje srdce plesalo: Paráda, tohle dělám dobře, to mám zmáknuté. Vydrželo mi to po celou dobu trvání prvního videa. Pak ale přišly Katčiny zvídavé otázky a já se nestačila divit, na co jsem přišla. A aby těch překvapení nebylo málo, další šok mě čekal hned na začátku uvědomovacího videa – Katka dokonale předvádí naši Markétu. Jsem moc vděčná za tohle uvědomění.”

Petra Mašková

reference-259“Teď tu sedím a sleduju bonusové video a popadám se za břicho smíchy nad prodavačkou a mlíkem, díky :-) Je fakt, že tenhle bod zrovna nedělám, ale jinak... Jen co se Em probudí, jdu znovu trénovat méně mluvení. To mi pořád nejde.”

Olga Nováková

“...posledních pár dnů mám pocit, že jsem v tom až po uši...v porozumění mezi rodičem a dítětem. Nějak se to v tomhle týdnu přehouplo a já jsem s dětmi přestala zápasit a vím, co chci, a všechno funguje. Děti poslouchají moje potřeby, reagují na ně a SPOLUPRACUJÍ. Já jsem v jejich světě jako doma a BAVÍ MĚ být s nimi tady a teď, pro mě naprosto převratná záležitost.”

Petra Kalichová

“A díky za další skvělý kurz, přinesl mi mnohem hlubší porozumění. Nevím, zda ten posun je vidět i navenek, ale pro mne je ten rozdíl hlavně v nárůstu mého rodičovského i osobního sebevědomí.”

Kateřina Marešová

Napište si o ni

Pokud jste náš rodič absolvent a tohle vás zajímá, napište nám na podpora@nevychova.cz. Pošleme vám všechny podrobnosti.