Rozhovor s Naomi Aldort (2. část)

Přinášíme vám pokračování speciálního rozhovoru s Naomi Aldort, známou rodinnou terapeutkou a autorkou knížky “Vychováváme děti a rosteme s nimi”.

Katka mluvila s Naomi mimo jiné o dvou důležitých věcech. Z vašich mailů a komentářů je jasné, že zajímají většinu rodičů:

Jak děti nepřipravit o sebevědomí a jak zpětně opravit chyby, které jsme už na dětech “napáchali”.

“Vy jste ti milující, odhodlaní rodiče, jinak byste se nedívali na tohle video a nepřemýšleli o tom, že jste udělali ve výchově někdy nějakou chybu,” říká s moudrou laskavostí Naomi. “Nikdy není příliš pozdě ji opravit.”

V Nevýchově to vidíme stejně. A proto jsme 5. týden kurzu věnovali vám, rodičům.

Pokud přemýšlíte o tom, jak zpětně opravit rodičovské úlety a začít nově, bez ohledu na to, jak jste to dělali doposud, a dává vám smysl to, o čem mluví Katka s Naomi, podívejte se do kurzu Nevýchovy a zjistěte o tom víc

Kurz Nevýchovy

Pomáhá se vztekáním, zlobením, neposlušností, stejně jako se sourozeneckými vztahy, hranicemi, nebo nezvladatelnými dětskými i rodičovskými emocemi.

Podívejte se, jak celý kurz funguje a s čím konkrétně může pomoct právě vám a vašim dětem. A jestli se vám Nevýchova líbí, využijte naši 14denní garanci a rovnou si ho vyzkoušejte:

Prohlédnout kurz

Napište mi: Co si o tom myslíte vy?