Jak být ve školce za 5 osm

Taky odcházíte do školky 2 hodiny? Večer si všechno nachystáte, ráno si přivstanete, plní optimismu, že dneska to spolu “dáte”... a  pak se opakuje zase ta stejná ranní scéna. S jazykem na vestě se snažíte stíhat, než zavřou školku, a dítě za sebou vláčíte...

Ranní odchody patří k situacím, na které se nás ptáte nejčastěji. A tak se Katka spojila s Marcelou a Martinou, úspěšnými Nevýchovnými maminkami z kurzu, a požádala je o jejich originální řešení - pro vás, aby to příště s odchodem konečně vyšlo.

Za odchody do školky se taky skrývá jedno velké rodičovské Proč? Proč moje dítě nedělá to, co má? Ve videu na ni najdete odpověď a objevíte, jak na to, aby s vámi děti začaly spolupracovat. A bude to celé hlavně o zodpovědnosti.

PS:
“Proč tolik humbuku kolem odcházení, prostě ho čapnu a jdeme,” říkají některé babičky. Možná si to pamatujete ze svého dětství. Tenkrát se to tak dělalo. Jenomže naše děti nežijí tenkrát. Staré přístupy byly dobré pro staré časy.

Většina moderních rodičů přemýšlí o tom, že dnešní děti potřebují jiný přístup, aby v životě obstály. Pokud jste tu teď s námi, je jisté, že k nim patříte i vy a bude se vám líbit náš kurz pro děti 0-3 roky.. Vznikl pro všechny otevřené rodiče, kterým záleží na tom, aby se jejich děti naučily být zodpovědné včas. Podívejte se, jak funguje

Máte chuť udělat další krok?

Prohlédněte si náš kurz
Nebo si pusťte Rodičovský seriál. Je zdarma :)

Spustit seriál
Rodičovský seriál zdarma

Zjistěte hned v 1. dílu, jaký jste typ rodiče, ať si umíte se svým dítětem poradit. Všechny díly vám postupně pošleme na e-mail:

Svůj e-mail nám svěřilo už přes 320 000 rodičů.
Kdykoliv se můžete odhlásit.

Prohlédnout kurz
Který věk vás zajímá?

Děti 0-3

Děti 0-3

Děti 4-18

Děti 4-18

Napište mi: Jak vypadají odchody u vás?