3 tipy, jak vyřešit sourozenecké spory
bez řevu a tahanic

Sotva 4letý kluk na pískovišti s mladším bráškou. Zdánlivě běžný sourozenecký příběh, patří ale k těm, které se vás dotknou. V situaci, do jaké se tenhle kluk s mamkou a 2letým bráchou dostal, objevíte skryté důvody toho, proč jsou na sebe sourozenci zlí.

Podívejte se s námi, které “malé” sourozenecké křivdy z pískovišť si pak neseme i do dalších vztahů. A rovnou získejte 3 tipy, jak vyřešit sourozenecké spory bez řevu a tahanic.

Vybrali jsme je pro vás z hromady situací a příběhů, u kterých s rodiči každý den jsme, abychom vám pomohli se sourozeneckými bitkami skončit.

PS:
Rodiče na tahle 3 jednoduchá řešení pro 3 typické sourozenecké situace přišli spolu se svými dětmi. A to je i důvod, proč jim 100% fungují. Můžete je okamžitě vzít a použít jako inspiraci, proto jsme je pro vás sesbírali.

Moderní, otevření rodiče, kteří sledují Nevýchova TV, se většinou nespokojují s “návody”, chtějí do nich vidět. Vědí, že svoje děti znají nejlíp, a zajímá je, jak to udělat, aby to vždycky zafungovalo právě u nich.

Jste tu s námi, a tak to nejspíš vidíte stejně. A chcete pochopit, co starší dítě prožívá, pomoct mu to překonat a zařídit, aby mladšímu neubližovalo proto, že se cítí ukřivděné. Proto jsme pro vás připravili celý speciální kurz pro děti 0-3 roky.
Podívejte se, jak funguje

Máte chuť udělat další krok?

Prohlédněte si náš kurz
Nebo si pusťte Rodičovský seriál. Je zdarma :)

Spustit seriál
Rodičovský seriál zdarma

Zjistěte hned v 1. dílu, jaký jste typ rodiče, ať si umíte se svým dítětem poradit. Všechny díly vám postupně pošleme na e-mail:

Svůj e-mail nám svěřilo už přes 320 000 rodičů.
Kdykoliv se můžete odhlásit.

Prohlédnout kurz
Který věk vás zajímá?

Děti 0-3

Děti 0-3

Děti 4-18

Děti 4-18

Napište mi: Jaký sourozenecký vztah byste si přáli vidět u dětí?