Členství v kurzu
Nevýchovy

Přihláška

Váš kurz obsahuje:

  • Přístup do kurzu na 1 rok s možností prodloužení
  • 50+ lekcí
  • 5 klíčových témat rodičovství
  • Nevýchovné techniky a principy
  • Praktické příklady a trénink
  • Unikátní zážitková audia
  • Celý kurz v mobilní aplikaci a online

14denní Garance

V klidu si kurz vyzkoušejte. Máte na to 2 týdny od zaplacení. Když během té doby zjistíte, že ho nechcete, napíšete nám mail a my vám obratem vrátíme peníze.

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás vpravo dole na chatu nebo na [email protected]

Proč jdeme do kurzu?

Co říkají rodiče o svých důvodech

Chci mít parťáky na celý život, kteří se nebojí přijít se svěřit s čímkoliv a kdykoliv

Kristina

Dobrý den, jsem maminka dnes již dospělých dcer, ale také vychovatelka v dětském domově. Byť mám potřebné vzdělání, někdy vidím, že je v naší práci něco špatně. Chtěla bych dětem pomáhat a i když jsem byla hodně skeptická ke slovu nevýchova, pustila jsem si první webinář. Myslím, že i ve svém věku se mohu stále učit a moc děkuji za jiný pohled na naše děti. Určitě vás doporučím i svým kolegyním.

Jaroslava

Chci být pro své děti ta nejlepší mamka na světě.

Anna

Léta řeším, bohužel bezúspěšně, respektující komunikaci a mám pocit, že jsem konečně našla ten správný návod.

Muna

My jdeme do kurzu, protože už přestávám tomu našemu ďablíkovi doma úplně rozumět…nekotrolovatelné výbuchy vzteku, každodenní pláč a hlavně noční buzení a řev. Už nějak nevím, kam dál.

Radka

Nad kurzem uvažuji dlouho. Neustále na mě vyskakuje na soc. sítích a několikrát jsem se u podobných vět, které píšete pod obrázky (ty běžné věty co používá spousty rodičů), rozplakala. Jsem trochu bezradná, protože jsem na svého 11měsíčního syna sama (bez otce) a mám pocit, že jsem už na pokraji nervového zhroucení… a když si představím, že bude hůř (jak často slýchám)… zkrátka to tak nechci, aby bylo hůř. Chci, aby jsme byli dva nerozluční parťáci, kteří si věří a jsou tu pro sebe. Mé dva největší problémy, které mě přivedly až sem, je má výbušnost a následný pocit smutku, lítosti a zklamání sama před sebou (vždyť jsem si před 3 hodinami řekla, že už to nikdy neudělám!! No a zase udělala). :-( a problém s večerním usínáním (uspávám u sebe v posteli klidně i 3 hodiny), po tom, co se to povede, většinou vysílení z pláče (jak syna, tak mého), přijde moje každovečerní deprese, že jsem to zase pos… a nemožnost usnout třeba do dvou do rána (momentálně je jedna ráno a procházím přesně tímhle). Tím pádem se dostávám do strašného kolotoče únavy, nemožnost se synem komunikovat tak, jak bych měla a extrémní podrážděností. Miluji ho a moc bych si přála být lepší a laskavější.

Adéla

Protože mám spoustu traumat z dětství, která na mě čím dál častěji ve výchově mých dvou dětí vyskakují a protože chci mít doma pohodu a ne mámu, co jen řve a především spokojeně děti, se kterými se na všem v pohodě domluvime

Evča

Máme 10měsíční holčičku, co ráda objevuje svět, chci se naučit, jak jí v tom pomoci místo vzteku, křičení a samého ne ne ne.

Jana

Chtěla bych si se svými holkami rozumět, nekřičet na ně, zbytečně vše bezvýsledně neopakovat atd… chci abychom byli všichni spokojeni a měli se rádi (je mi jasné, ze nemůže být každý den růžový, ale něco mi říká, ze tento kurz by nám mohl hodně pomoct) :)

Markéta

Mám malé dítě a ráda bych věděla, jak vhodně reagovat na vztek apod., bez křiku a v klidu, aby i dítě pak bylo spokojené

Markéta

Chci, abych měla se synem, 1,5 roku, lepší vztah. Nebaví mě neustále něco bezvýsledně opakovat, zakazovat. Nemá to smysl. Naopak to, co říkáte vy, mi smysl dává. Věřím, že to funguje

Barbora

Robím profesionálnu náhradnú mamu už pomaly 15 rokov a stále sú veci a situácie, s ktorými si neviem dať rady, alebo ich neriešim správne. Potom nám to vo vzťahoch iskrí, sme nespokojní, sklamaní. Vypočula som si už niekoľko vašich webinárov a som presvedčená, že mi to pomôže.

Mária

Dcerka, 2 roky, začíná období vzdoru. Chtěla bych z ní vychovat stabilního sebevědomého člověka, který si umí poradit se svými emocemi

Lenka

Nechci se synem (9m) jednat z pozice síly a moci, jako jsem to zažila já. Už měsíc pročítám články (i Pomocníka mámy na mateřské), zhlédla jsem Rodičovský seriál a začínám vidět první pokroky. Tedy že když chci rozumět tomu, co se mi snaží sdělit, tak porozumím a pak jsme oba spokojení. Chci tu změnu k lepšímu vztahu dotáhnout do konce.

Pavla

I přes snahu o porozumění, spolupráci a respekt to často nejde tak, jak bychom rádi. Frustrace pak každý den narůstá a hádek přibývá. Nechceme bojovat se svým dítětem. A tak jsme zde…

Mirka

Mám 2 ročného syna a ten mi dáva zabrať svojim správaním a hlavne keď neni po jeho sa hodi na zem tam plače, kričí …. Ešte nedávno si aj búchal hlavu o zem, stenu, stôl … chcem viac pochopiť ako s ním komunikovať a aby tento jeho prejav už nepokračoval, zároveň mám ešte 7ročneho syna tak aby aj spoločne vychádzali dobre.

Andrea

Chci posunout vztah s dětmi o kus dále a lépe jim porozumět. Naučit se lépe naslouchat a nevyužívat princip síly a převahy. Na mne jako malého fungoval, ale v dospělosti jsem s rodiči proto moc nekomunikoval a nevytvořila se mezi námi natolik velká důvěra, abych se na ně obracel s problémy, nebo i úspěchy. A tohle chci změnit.

Vladimír

Máme doma divokého chlapečka, který mi dává opravdu hodně zabrat. Teď ale čekáme další miminko, jsem více unavená, méně trpělivá a tak hledám způsob, jak se synem lépe komunikovat, mít dny klidnější a celkově mít doma větší pohodu.

Michaela

Chci se naučit rozumět malým dětem a zároveň je naučit dělat i kompromisy, protože s manželem neděláme celé dny nic jiného, než skáčeme, jak děti potřebují, aby byly spokojené, a večer doslova padáme na hubu a stejně se nevyhneme spoustě scén, bojů mezi sourozenci a různým stávkám, když není po jejich.

Jana

Nevychovu som sledovala uz pred rokmi, este ked som nemala deti. Tuzila som poznat principy laskavej vychovy, kedze sama som ju od rodicov prilis nezazila. A teraz ked mame doma 1,5 rocneho cloviecika je ten spravny cas, vyhrnut si rukavy a dat sa do toho naplno :) Dakujem za tento kurz a sirenie osvety o budovani vztahov v rodine. Verim, ze na to namotam aj manzela :)

Jana

Dobry den. Sme rodicia krasnej polrocnej dcerky. Velmi radi sa inspirujeme zdielanim o “nevychove” :). Pracujeme na spoznavani samych seba, prijati svojich tienov a rozpoznávanie vzorcov a obrannych mechanizmov, ktore sme si vytvarali od detstva. Verime, ze respektujucim pristupom a laskavym sprevadzanim dietata budeme vytvarat dostojny priestor plny lasky, radosti a spokojnosti pre vsetkych ako celok :). S uctou Stanka

Stanka

Dobrý večer, přihlásila jsem se pro to, že naše malá 23 měsíců je skvělá a na spoustě věcí se s ní dá domluvit. Ale… občas se začne vztekat, když se jí něco nelíbí, háže jídlo a lahvičku od stolku na zem a už dvakrát bouchala naše pejsky, i když je má ráda. Už jsem jí párkrát dala na prdelku a nechci věci řešit tímto stylem. Chci s ní mít hezky vztah. Ale nechci, aby to bylo nevychované dítě, se kterým se bojím kamkoli jít. Vím, že je dost chytrá na to, aby vše chápala a chci chápat i já ji. Chci tu být pro ni ve vzájemném respektu…myslím, že se mi to daří, ale samozřejmě jsou situace, kdy i má bezedná trpělivost najde dno v kombinaci situace, okolností a únava. Už teď se na kurz těším.

Kateřina